###pl PAGE:blog BUL:case-study-transport-lotniczy-jako-najlepsze-rozwiazanie-dla-pilnych-przesylek Case Study: Transport Lotniczy jako najlepsze rozwiązanie dla pilnych przesyłek
04.07.2024

Case Study: Transport Lotniczy jako najlepsze rozwiązanie dla pilnych przesyłek

Sześć dni – tyle czasu zajęło nam przetransportowanie ośmiu palet z opakowaniami z Bolesławca do Dhaki. Dzięki naszej globalnej sieci agentów oraz doświadczeniu w zarządzaniu skomplikowanymi łańcuchami dostaw, zapewniliśmy szybką i niezawodną realizację tego zlecenia, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa.

1. Wprowadzenie i opis problemu

Klient zlecił nam transport ośmiu palet z opakowaniami z Bolesławca do stolicy Bangladeszu, Dhaki. Każda z palet miała wymiary 120 x 80 x 155 cm, a łączna waga rzeczywista przesyłki wynosiła 1 tonę i 600 kg. Klient potrzebował szybkiego i niezawodnego transportu, aby sprostać wymaganiom dystrybucji swoich produktów. Problemem do rozwiązania było zapewnienie terminowego dostarczenia towaru przy zachowaniu optymalnych kosztów oraz pełnej kontroli nad łańcuchem dostaw.

2. Rozwiązanie - przebieg przyjęcia usługi i procesy realizacji

Po otrzymaniu zapytania, w przeciągu jednego dnia przygotowaliśmy szczegółową ofertę. Nasze działania obejmowały:

● Analizę dostępnych rozwiązań: Dokładnie przeanalizowaliśmy różne opcje transportowe, aby dostosować się zarówno do oczekiwań czasowych, jak i budżetowych klienta.

● Organizację transportu drogowego: Zorganizowaliśmy transport drogowy z Bolesławca na lotnisko we Wrocławiu. Nasza sieć agentów na całym świecie umożliwiła nam sprawne zarządzanie tym etapem.

● Przeładunki na lotniskach: Przeładunek na lotnisku we Wrocławiu, następnie w Pradze i Istambule, a ostatecznie towar dotarł na lotnisko w Dhace.

● Koordynacja i monitorowanie: Przez cały czas monitorowaliśmy przesyłkę, aby zapewnić terminowość i bezpieczeństwo transportu.

Termin odbioru towaru został ustalony na dwa dni po zatwierdzeniu oferty. Cały proces od odbioru towaru od nadawcy do dostarczenia na lotnisko w Dhace zajął 6 dni.

3. Efekty - podsumowanie procesu dostawy, zalety usługi transportu lotniczego

Dzięki naszym starannie zaplanowanym działaniom udało się zrealizować transport w sposób szybki i efektywny:

● Terminowość: Cały proces dostawy zajął 6 dni od momentu odbioru towaru.

● Bezpieczeństwo: Przesyłka dotarła bez żadnych uszkodzeń.

● Optymalizacja kosztów: Udało się zminimalizować koszty dzięki efektywnemu planowaniu tras i wyborowi najkorzystniejszych opcji transportowych.

Transport lotniczy okazał się idealnym rozwiązaniem ze względu na szybkość i niezawodność, co jest szczególnie ważne w przypadku towarów o wysokiej wartości i wymaganiach czasowych.

4. Testimonale - opinia klienta i polecenie usługi innym

Klient, będący naszym stałym zleceniodawcą, wielokrotnie korzystał z naszych usług, co świadczy o jego zadowoleniu z jakości świadczonych przez nas usług. Transport z Bolesławca do Dhaki przebiegł bezproblemowo i zgodnie z harmonogramem. Dzięki naszej sprawnej organizacji i stałemu monitorowaniu przesyłki, produkty dotarły na czas i w doskonałym stanie. Fakt, że klient regularnie wybiera Real Logistics do realizacji swoich zleceń, jest najlepszym dowodem na to, że jesteśmy niezawodnym partnerem logistycznym.

Dzięki naszej szerokiej sieci agentów i doświadczeniu w organizacji międzynarodowego transportu, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom, zapewniając pełne zadowolenie naszych klientów.

Share this post