###pl PAGE:blog BUL:ewolucja-real-logistics-sukcesy-dzialu-magazynowania-i-przeladunkow Ewolucja Real Logistics: Sukcesy Działu Magazynowania i Przeładunków
10.06.2024

Ewolucja Real Logistics: Sukcesy Działu Magazynowania i Przeładunków

W dzisiejszym dynamicznym świecie logistyki i transportu, rozwój działu magazynowania i przeładunków ma kluczowe znaczenie dla efektywności operacyjnej i satysfakcji klienta. W Real Logistics notujemy znaczące sukcesy w ciągłym doskonaleniu tego obszaru działalności.

Zakres usług magazynowych

Real Logistics oferuje kompleksowy zakres usług magazynowych, zapewniając swoim klientom pełne wsparcie na każdym etapie procesu logistycznego. Nasza działalność obejmuje organizację i nadzorowanie załadunków, rozładunków oraz przeładunków, głównie kontenerów. Jak mówi Adam Pawlaczyk, kierownik działu magazynowania i przeładunków: „Zajmujemy się organizacją i nadzorowaniem załadunków, rozładunków oraz przeładunków, głównie kontenerów, a także magazynowaniem. Naszą działalność można określić jako spedycję magazynową.”

Magazynowanie towarów komercyjnych i celnych

Nasze usługi magazynowe są dostosowane do potrzeb zarówno klientów komercyjnych, jak i celnych. Posiadamy jeden własny magazyn w Gdańsku, który pełni rolę głównego centrum operacyjnego. Reszta magazynów jest obsługiwana przez podwykonawców, co pozwala nam na elastyczność i szybkie reagowanie na potrzeby klientów.

Nasz magazyn jest przystosowany do składowania różnorodnych produktów, w tym towarów niebezpiecznych, pod nadzorem celnym, w składzie celnym i magazynie czasowego składowania, jak również towarów wymagających pozwolenia sanepidu oraz towarów komercyjnych. „Jeśli klient planuje szybki odbiór towaru, ale nie może go zrealizować, oferujemy możliwość magazynowania – towary celne do 90 dni, a komercyjne przez dowolny czas. Jesteśmy elastyczni i mamy indywidualne podejście do przyjmowania towarów” – wyjaśnia Pawlaczyk.

Magazyn RL

Przykłady obsługiwanych towarów

Real Logistics specjalizuje się w przeładunku i składowaniu szerokiego wachlarza towarów. W naszym magazynie w Gdańsku przeładowujemy różnorodne produkty, od opon do traktorów i minikoparek po papierowe talerzyki, panele solarne i części samochodowe. „Przeładowujemy różnorodne towary – od opon do traktorów i minikoparek po papierowe talerzyki, panele solarne i części samochodowe” – mówi Pawlaczyk.

Aktualnie w naszym magazynie znajdują się m.in. panele solarne, części samochodowe oraz towary okołospożywcze. Nasza firma ma również stałe współprace z firmami produkującymi panele fotowoltaiczne oraz obsługuje przeładunki związane z Ukrainą. „Posiadamy stałe współprace z firmami produkującymi panele fotowoltaiczne oraz obsługujemy przeładunki związane z Ukrainą” – podkreśla Pawlaczyk.

Real Logistics nie tylko zapewnia bezpieczne składowanie, ale również dba o szybkie i efektywne rozwiązywanie wszelkich problemów i nieporozumień.

Wszystkie te usługi i procedury sprawiają, że Real Logistics jest niezawodnym partnerem w zakresie spedycji magazynowej, gotowym sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom swoich klientów.

Rozwój i osiągnięcia działu magazynowania i przeładunków

Od momentu powstania w październiku, dział magazynowania i przeładunków Real Logistics rozwija się dynamicznie, osiągając liczne sukcesy pod przewodnictwem Adama Pawlaczyka. Jednym z kluczowych osiągnięć było skuteczne zbudowanie pracy magazynu w Gdańsku od podstaw, co pozwoliło na szybkie i efektywne obsługiwanie potrzeb klientów.

Ponadto, dzięki staraniom Pawlaczyka, dział magazynowania i przeładunków pozyskał licznych nowych klientów oraz nawiązał stałe współprace z renomowanymi firmami, takimi jak producenci paneli fotowoltaicznych oraz partnerzy związani z rynkiem ukraińskim. Ta strategia rozwoju umożliwiła Real Logistics stałe poszerzanie swojej działalności i zdobywanie nowych rynków.

Niezawodność, elastyczność i profesjonalizm stały się filarami działu magazynowania i przeładunków w Real Logistics, co przyczyniło się do zyskania zaufania wielu klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz skutecznemu rozwiązywaniu wszelkich problemów, Real Logistics jest gotowy sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom w zakresie spedycji magazynowej.

Magazyn dron

Niezawodne usługi spedycji magazynowej z Real Logistics

Oferujemy kompleksowe i niezawodne rozwiązania w zakresie spedycji magazynowej, obejmujące organizację, nadzorowanie załadunków, rozładunków oraz przeładunków. Specjalizujemy się w składowaniu towarów komercyjnych i celnych, w tym towarów niebezpiecznych i pod nadzorem sanepidu, zapewniając elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasz magazyn znajduje się w Gdańsku i obsługiwany jest przez zespół około 10 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o płynność i efektywność procesów magazynowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo przechowywanych towarów – nigdy nie doszło do ich uszkodzenia, a w razie problemów, natychmiast podejmujemy działania naprawczo-wyjaśniające.

Oferujemy również długoterminowe magazynowanie – do 90 dni dla towarów celnych i bez ograniczeń czasowych dla towarów komercyjnych.

W Real Logistics stawiamy na niezawodność, elastyczność i profesjonalizm, co pozwala nam utrzymać wysokie standardy obsługi i zyskać zaufanie wielu klientów.

Share this post