08.12.2022

Przewóz rakiety, dinozaura, silnika odrzutowca czy uranu? Nie ma problemu! W Real Logistics niemożliwe nie istnieje.

Od 2006 roku udowadniamy, że rzetelność, punktualność i bezpieczne dostarczanie ładunków jest możliwe. Specjalizujemy się w transporcie morskim, lotniczym, kolejowym i drogowym oraz obrocie kontenerami. Świadczymy również usługi magazynowania, a także dokonujemy odpraw celnych w naszych placówkach Agencji Celnych. W grudniu 2022 otwieramy jej kolejny oddział - tym razem w Nysie. 

 

Real Logistics wrocław

Real Logistics to firma, która od ponad 16 lat zajmuje się dostarczaniem ładunków z i do najdalszych zakątków świata. W tym czasie z organizacji zatrudniającej kilku pracowników i jednym oddziałem we Wrocławiu, urosła do firmy zatrudniającej kilkaset osób w kilku filiach w Polsce i Chinach. 

Świadczymy kompleksowe usługi. Nie tylko dostarczamy ładunki, ale również możemy zadbać o wszystkie sprawy celne i księgowe, a także zmagazynować towary. Oferujemy również swoim klientom kilkadziesiąt tzw. depotów (miejsc przechowywania kontenerów) na terenie Europy i Chin.

Usługi spedycyjne i transportowe Real Logistics

Naszą domeną są transporty międzynarodowe - morskie, lotnicze, kolejowe i drogowe . Z uwagi na to, że mamy pełny wachlarz możliwości transportowych, możemy dopasować formę przewozu do potrzeb klienta i specyfiki jego ładunku. Jako pierwsza polska firma dołączyliśmy do międzynarodowych sieci spedycyjnych tj. Marco Polo Line oraz JCTrans. To bardzo istotny fakt, ponieważ przynależność do najważniejszych światowych sieci spedycyjnych sprawia, że Real Logistics jest zaufanym europejskim partnerem dla klientów z innych kontynentów.  

Dzięki osobistym kontaktom założyciela Real Logistics Pawła Moskały, w 2020 roku firma otworzyła oddział w Chengdu . Dziś firma jest bardziej rozpoznawalna w Państwie Środka, niż w Europie.

Nowy oddział agencji celnej w Nysie

Zdajemy sobie sprawę, że w branży transportowej kluczowa jest elastyczność. Potrafimy dostosować się do sytuacji i potrzeb klienta, nawet przy wymagających i skomplikowanych ładunkach. To właśnie z myślą o naszych klientach powstały dodatkowe usługi takie jak konsola w Chinach, depot-y, magazyny oraz Agencje Celne , której nowy oddział został właśnie otwarty w Nysie przy ulicy Piłsudskiego 55.   

Z dumą możemy się pochwalić prestiżowym pozwoleniem AEO, które świadczy o rzetelnym prowadzeniu usług celnych oraz zaufaniu do naszych praktyk w zakresie obsługi celnej. Takie pozwolenie to też dodatkowa korzyść dla naszych klientów, ponieważ ich sprawy są rozpatrywane w Urzędzie Celnym priorytetowo.    

Oferujemy kompleksowe usługi agencji celnej

Nasza agencja świadczy usługi we wszystkich procedurach celnych, w tym procedury uproszczone. To dużo wygodniejsza forma dla klienta, ponieważ jest szybsza i bardziej elastyczna - pozwala na odprawy poza urzędem celnym. Ponadto oferujemy też m.in. odprawy fiskalne, online, z artykułu 33a ustawy VAT, oraz T1.

Jesteśmy dla naszych klientów partnerem, który stara się mu pomóc w biznesie, zdejmując z niego obowiązek zajmowania się tematem transportu. Właśnie dlatego stworzyliśmy pełen wachlarz usług, żeby móc kompleksowo zaopiekować się towarami naszych klientów, którzy w tym czasie mogą się skupić na swoim biznesie. 

Real Logistics to sprawdzona agencja celna

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za cały proces transportu, w tym załatwienie formalności celnych. Daje nam to pewność, że na każdym etapie procesu oferujemy możliwie najlepszą usługę. Dla naszych klientów to również korzyść, ponieważ nie muszą się zwracać do kilku podmiotów, a wszystkie usługi mają skonsolidowane w Real Logistics. 

 

W tym momencie posiadamy 6 placówek agencji celnej. Sprawdź je tutaj.

 

 

Real Logistics usługi transportowe, celne, kontenery
Share this post