07.10.2021

Real Logistics Group na XVIII Forum Polskich Menedżerów Logistyki

W dniach 4-5 października uczestniczyliśmy w XVIII Forum Polskich Menedżerów Logistyki, aby wspólnie dyskutować o trendach w branży.

Naszą firmę reprezentował właściciel całej grupy Real Logistics Paweł Moskała. Forum Polskich Menedżerów Logistyki to jedno z najstarszych tego typu wydarzeń w branży logistycznej w Polsce. Poprzednia edycja związana było bezpośrednio z pandemią i zarządzaniem łańcuchem dostaw w czasach logistycznego chaosu. W tym roku specjaliści związani z logistyką, łańcuchem dostaw, transportem, zaopatrzeniem, magazynowaniem, strategią, rozwojem i przepływem materiałów spotkali się, aby omówić obecne praktyki w branży, automatyzację oraz digitalizację procesów łańcucha dostaw pamiętając o Brexicie i zielonej logistyce w czasach COVID.


Mamy nadzieję, że nasza obecność i wiedza jaką zdobyliśmy pomoże nam w dalszym rozwoju Real Logistics Group a czas pomiędzy obecną edycją a Forum Polskich Menedżerów Logistyki w przyszłym roku pokaże kolejne trendy, które będziemy mogli omówić i przeanalizować uczestnicząc w przyszłorocznym wydarzeniu.

Share this post