###pl PAGE:blog BUL:real-logistics-na-globalnych-konferencjach-intermodal-asia-olo-global-logistics-cooperation-china-international-logistics-expo-kongres-intermodal-in-poland Real Logistics na Globalnych Konferencjach: Intermodal Asia, OLO Global Logistics Cooperation, China International Logistics Expo, Kongres Intermodal in Poland
24.06.2024

Real Logistics na Globalnych Konferencjach: Intermodal Asia, OLO Global Logistics Cooperation, China International Logistics Expo, Kongres Intermodal in Poland

Znaczenie uczestnictwa w międzynarodowych konferencjach transportowych

Uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach transportowych, takich jak Intermodal Asia, OLO Global Logistics Cooperation, China International Logistics Expo oraz Kongres Intermodal in Poland, jest dla nas jako firmy logistycznej, kluczowe. Te wydarzenia oferują platformę do prezentacji najnowszych innowacji i technologii, umożliwiając firmom nawiązywanie wartościowych kontaktów biznesowych i wymianę wiedzy z ekspertami z całego świata.

Konferencje te sprzyjają międzynarodowej współpracy, co jest niezbędne w zarządzaniu globalnymi łańcuchami dostaw. Dla firm takich jak my, uczestnictwo w takich wydarzeniach pomaga w nawiązywaniu sieci kontaktów i współprac, co może przyciągnąć rzeszę nowych klientów.

Dodatkowo, konferencje oferują bogate możliwości edukacyjne poprzez sesje, warsztaty i seminaria prowadzone przez ekspertów. Dzięki temu pracownicy mogą zdobyć nową wiedzę i wdrożyć innowacyjne rozwiązania, poprawiając efektywność i konkurencyjność firmy.

1. Intermodal Asia Conference, Szanghaj, Chiny (22-24 maja 2024)

Intermodal Asia Conference w Szanghaju to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu branży logistycznej, gromadzące kluczowych graczy z całego świata. Tegoroczna edycja, odbywająca się w dniach 22-24 maja 2024 roku, była szczególnie wyjątkowa dla Real Logistics i Tradecon, które wspólnie zorganizowały swoje stoisko na tym prestiżowym wydarzeniu.

Na stoisku Real Logistics i Tradeconu, które przyciągnęło liczne odwiedziny, goście mogli zapoznać się z najnowszymi ofertami obu firm. Jarosław Dubov, specjalista ds. sprzedaży kontenerów z Tradeconu, był również obecny, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi. Wspólna obecność Real Logistics i Tradeconu na konferencji podkreślała ich zaangażowanie w rozwój nowoczesnych i efektywnych rozwiązań transportowych.

Dzięki wiedzy Tony'ego Li na temat rynku chińskiego, stoisko przyciągnęło licznych odwiedzających, podkreślając międzynarodowy zasięg firmy.

Konferencja Intermodal Asia 2024 była nie tylko okazją do zaprezentowania produktów i usług, ale także do nawiązania nowych kontaktów i zacieśnienia istniejących relacji biznesowych. Udział w takim wydarzeniu to krok w stronę dalszej ekspansji i umacniania pozycji na rynku międzynarodowym.

Konferencja Intermodal Shanghai

2. The 4th OLO Global Logistics Cooperation Conference, Ho Chi Minh, Wietnam (24-26 maja 2024)

W dniach 24-26 maja 2024 roku, w Ho Chi Minh, Wietnam, odbyła się The 4th OLO Global Logistics Cooperation Conference, przyciągając specjalistów z branży logistycznej z całego świata. Real Logistics reprezentowali prezes Paweł Moskała oraz Michał Bartoszewski zastępca kierownika oddziału w Gdyni.

Pan Paweł i Michał aktywnie promowali najnowsze rozwiązania logistyczne Real Logistics, nawiązując nowe kontakty biznesowe i wzmacniając relacje z istniejącymi partnerami.

Prezes Real Logistics, Paweł Moskała, miał zaszczyt wygłosić przemówienie, w którym podkreślił znaczenie innowacyjnych rozwiązań w logistyce intermodalnej oraz naszego doświadczenia w transporcie kolejowym.

Konferencja była dla nas jako Real Logistics okazją do śledzenia najnowszych trendów i innowacji w branży, co umożliwia nam dynamiczne dostosowywanie się do potrzeb globalnego rynku.

Konferencja OLO Wietnam

3. 2024 China International Logistics Expo, AiLa Qingdao (4-7 czerwca 2024)

W dniach 4-7 czerwca 2024 roku, w AiLa Qingdao, odbyło się 2024 China International Logistics Expo, jedno z kluczowych wydarzeń branżowych w Chinach. Real Logistics reprezentował Michał Bartoszewski, który miał zaszczyt wygłosić przemówienie na temat szerokiego wachlarza usług logistycznych oferowanych przez firmę.

Podczas swojej prezentacji Michał Bartoszewski - zastępca kierownika oddziału w Gdyni szczegółowo omówił usługi Real Logistics, koncentrując się na transporcie z Chin do Europy. Wystąpienie obejmowało tematykę transportu kolejowego, który stanowi szybki i efektywny sposób przewozu towarów na trasie Chiny-Europa, a także transport kontenerowy, który zapewnia elastyczność i bezpieczeństwo ładunków. Michał przedstawił również kompleksowe usługi drogowe, umożliwiające dowóz towarów bezpośrednio do klientów, oraz usługi celne, które ułatwiają sprawną i bezproblemową obsługę formalności związanych z importem i eksportem.

Przemówienie Michała Bartoszewskiego spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników Expo, podkreślając zaangażowanie Real Logistics w rozwijanie efektywnych i innowacyjnych rozwiązań transportowych. Obecność firmy na 2024 China International Logistics Expo była nie tylko okazją do promocji swoich usług, ale także platformą do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń z liderami branży z całego świata.

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w wydarzeniu, Real Logistics umocniło swoją pozycję na międzynarodowym rynku logistycznym, demonstrując zdolność do sprostania rosnącym wymaganiom klientów oraz adaptacji do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych.

AILA QINGDAO

4. Kongres Intermodal in Poland, Janów Podlaski (12-14 czerwca 2024)

W dniach 12-14 czerwca 2024 roku odbył się Kongres Intermodal in Poland w Janowie Podlaskim. Paweł Moskała, prezes Real Logistics, reprezentował naszą firmę. Była to doskonała okazja do prezentacji oferty firmy i nawiązania kontaktów biznesowych. Obecność Moskały podkreśliła zaangażowanie Real Logistics w rozwój intermodalnych rozwiązań transportowych w Polsce. Kongres stanowił również platformę do poszerzania horyzontów i zdobywania inspiracji na dalszy rozwój branży.

Intermodal Janów 2024

Kluczowe trendy i innowacje w globalnym transporcie i logistyce

Globalny transport i logistyka zmieniają się dynamicznie. Jednym z istotnych trendów jest rosnące znaczenie transportu kolejowego z Chin do Europy, dzięki innowacyjnym projektom, takim jak Nowy Jedwabny Szlak. Technologie IoT oraz systemy zarządzania łańcuchem dostaw (SCM) rewolucjonizują monitorowanie przesyłek, a zrównoważony transport staje się coraz bardziej priorytetowy. Integracja łańcuchów dostaw w odpowiedzi na globalizację rynków jest kluczowa dla firm logistycznych takich jak nasza.

Share this post