04.10.2021

Udział w Międzynarodowych Targach Towarów Kolejowych

Ewelina Fijałkowska (specjalista ds. kluczowych klientów – spedycja kolejowa) i Michał Bartoszewski (zastępca kierownika oddziału w Gdyni) jako przedstawiciele naszej firmy wzięli udział w 14. Międzynarodowych Targach Kolejowych (TRAKO).

Blisko 23 tysiące uczestników z 39 krajów świata spotkało się w Gdańsku, aby dyskutować o szybkim rozwoju transportu kolejowego. TRAKO to największe w tym roku wydarzenie poświęcone danej branży w Europie. Celem targów było zaprezentowanie obecnych trendów oraz nowości technologicznych w systemach oraz infrastrukturze transportu szynowego. Umówiony został temat obecnego poziom rozwoju transportu kolejowego w Europie oraz możliwości jego rozwoju w najbliższych latach.


Wydarzenie było szeroko relacjonowane w Polsce jak i w mediach zagranicznych. Pojawili się dziennikarze z 7 krajów w tym z Polski. Jest nam bardzo miło oraz cieszymy się z możliwości naszego uczestnictwa w targach, ponieważ zdobyta wiedza zostanie przez nas wykorzystana w codziennej pracy i rozwoju firmy.

Share this post