###pl PAGE:blog BUL:wroclawski-real-logistics-wkroczyl-na-polskie-wybrzeze-otwierajac-nowy-magazyn-w-gdansku Wrocławski Real Logistics Wkroczył na Polskie Wybrzeże Otwierając Nowy Magazyn w Gdańsku
12.12.2023

Wrocławski Real Logistics Wkroczył na Polskie Wybrzeże Otwierając Nowy Magazyn w Gdańsku

Wszystko zaczęło się w sercu Dolnego Śląska, we Wrocławiu. Rozpoczynamy swoją działalność w 2006 roku i od tamtej pory nie zatrzymujemy się ani na chwilę. W centrum Europy tworzymy główną siedzibę i wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania logistyczne.

Ekspansja Real Logistics sięga aż do Chin, do malowniczego miasta Chengdu, dzięki czemu jako firma stajemy się częścią międzynarodowego rynku logistycznego, otwierając się na klientów z odległych krajów.

Pełni determinacji i zaangażowania wobec swoich klientów, idziemy do przodu i ogłaszamy otworzenie nowego magazynu w Gdańsku!

Magazyn w Gdańsku jako nowy punkt orientacyjny dla przedsiębiorców

Wchodząc w fascynujący świat logistyki, kluczem do sukcesu jest odpowiednie miejsce i wsparcie. Historia nowego magazynu w Gdańsku to ta część opowieści, która otwiera przedsiębiorcom transportującym towary z Chin i innych regionów, drzwi do nieograniczonych możliwości.

Port w Gdańsku

Jest to miejsce, nad brzegami Bałtyku, gdzie rozwija się najnowszy projekt Real Logistics, przynoszący ze sobą niezliczone korzyści. Przecież nie od dziś historia Gdańska ściśle jest związana z handlem.

Powierzchnia magazynowa dla przedsiębiorców transportujących towary z Chin i nie tylko

Magazyn w środku Trójmiasta to brama do Europy, która zapewnia dostęp do kluczowych tras handlowych i dociera do najważniejszych rynków docelowych. To odpowiedź na potrzeby takie jak elastyczność, bezpieczeństwo i wydajność, które zostają zapewnione przedsiębiorcom transportującym towary z Chin.

Jest to możliwe za sprawą bliskości do Terminalu Kontenerowego Baltic Hub, który oddalony jest od magazynu zaledwie o 6 minut. Oznacza to, że towary są zawsze w zasięgu ręki klienta. W końcu czas to pieniądz, a strategiczne położenie przestrzeni magazynowej pozwala na nim zaoszczędzić.

Magazynowanie i przeładunek w jednym miejscu w Gdańsku

Co więcej, wiemy, że nie ma dwóch identycznych firm ani dwóch identycznych przesyłek, stąd więc odpowiadamy jasno na potrzebę elastyczności. Magazyn w Gdańsku oferuje pełen zakres usług magazynowych, od przechowywania po przeładunek kontenerów, paletyzację, owijanie folią strech, aż po dokumentację fotograficzną zgodną z wymaganiami przewoźników. Bez względu na rodzaj towaru oraz formę jego podróży, nadmorski magazyn jest gotowy sprostać oczekiwaniom każdego przedsiębiorcy.

Magazyn ma powierzchnię 3 500 m2. Posiada aż 4 doki załadunkowe, 3400 miejsc paletowych o wysokości od 0,5 m do 2,2 m. Każde takie miejsce jest w stanie obsłużyć od 500 do 1000 kilogramów ładunku, zapewniając bezpieczeństwo produktów. Również dzięki bramie na poziomie zero umożliwia wygodny przeładunek i operacje cross-dockingowe. Dodatkowo przewidzieliśmy również miejsce na ładunki niestandardowe i przeznaczyliśmy na nie kolejne 1000 m2 powierzchni.

To jednak nie koniec możliwości naszych możliwości. Magazyn został wyposażony w monitoring CCTV 24/7 zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz magazynu, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Nowoczesny system zarządzania magazynem (WMS) i przyjazny portal dają kontrolę nad towarami. Istnieje także możliwość integracji z systemem klienta poprzez EDI i API.

W Real Logistics zadbaliśmy o to, aby każdy klient znalazł miejsce dla siebie. Powierzchnia magazynowa odpowiada na potrzeby przedsiębiorców z odległych krajów, takich jak właśnie Chiny.

Wsparcie biznesu na wszystkich frontach - Gdańsk jako skład celny

Jednym z kluczowych aspektów magazynu w Gdańsku jest fakt, że jest on nie tylko powierzchnią do przechowywania towarów, ale również składem celnym. To oznacza, że przedsiębiorcy dostarczający towary np. z Chin, mogą skorzystać z usług celnego przechowywania oraz odprawy celnej. Co sprawia, że usługi te będą przeprowadzanie sprawniej i szybciej.

Magazyn w Gdańsku

Nie od dziś wiadomo, że procesy celne to często nieprzenikniony labirynt przepisów, dokumentów i procedur. Zespół specjalistów, który będzie operował w gdańskim magazynie, doskonale orientuje się w tym skomplikowanym świecie i jest gotowy, by przejąć tę odpowiedzialność od zagranicznych klientów. Dla klientów z Chin, którzy często mają do czynienia z różnymi regulacjami i wymogami, taka pomoc w obszarze celnych formalności może być bezcenna.

Usługi magazynowania i korzyści z nich wynikające

Magazyn w Gdańsku to nie tylko budynek do przechowywania towarów, to istne centrum logistyczne, które oferuje pełen zakres usług, zapewniając klientom kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Oferta jest bardzo kompleksowa, ponieważ obejmuje także odbiór towaru, jego dowóz, odprawę celną, a nawet wynajem kontenerów dla przedsiębiorców transportujących swoje towary zarówno drogą morską, lądową, jak i lotniczą.

Korzyści dla Klientów:

- Efektywność kosztowa - kompleksowa usługa pozwala na optymalizację kosztów.
- Bezpieczeństwo - systemy monitoringu oraz profesjonalna obsługa gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych towarów.
- Elastyczność - przestrzeń magazynowa w Gdańsku jest dostosowana do najróżniejszych potrzeb klientów.
- Oszczędność czasu - usługi celne skracają czas potrzebny na przekazywanie towarów na odpowiedni rynek.
- Zintegrowane rozwiązania - integracja z systemem klienta oraz wsparcie technologiczne ułatwiają prowadzenie operacji logistycznych.

Wsparcie logistyczne dla każdego biznesu

Każdy przedsiębiorca, który zajmuje się transportem towarów, zdaje sobie sprawę, że logistyka to nie tylko kwestia dostarczania produktów z punktu A do punktu B. To skomplikowany proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników, precyzji działania i partnerskiego podejścia. To dokładnie to, co oferujemy w Real Logistics.

Zakres usług dla każdego środka transportu

Niezależnie od tego, czy przedsiębiorca przewozi towary drogą morską, kolejową, lotniczą czy drogową, w Real Logistics jesteśmy gotowi dostarczyć rozwiązania logistyczne dostosowane do jego potrzeb. Każdy środek transportu ma swoje własne wyzwania i wymagania, dlatego dostosowujemy swojej usługi, aby sprostać tym różnicom.

Front Magazynu w Gdańsku

Dla wrocławskiego biznesu nie ma ograniczeń co do rodzaju towarów czy trasy. Jesteśmy gotowi dostarczyć kompleksową obsługę na każdym etapie logistycznej podróży, niezależnie od wybranego środka transportu. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że ich towary będą transportowane w sposób efektywny i bezpieczny.
Partner, który dba o wszystkie aspekty magazynowania

Real Logistics to nie tylko dostawca usług logistycznych, to partner, który ma na celu optymalizację łańcucha dostaw. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wiedzy potrafią zidentyfikować potencjalne obszary usprawnień, eliminując zbędne koszty i opóźnienia.

Naszym celem jest uczynienie każdego biznesu bardziej efektywnym i konkurencyjnym.
Staramy się być partnerem który troszczy się o towary przedsiębiorców, pracowników i całość biznesu.

Tutaj znajdziesz nie tylko obsługę logistyczną na najwyższym poziomie, ale także partnera, na którego możesz liczyć w każdej sytuacji.

Baner
Share this post