###pl PAGE:o-firmie BUL: Aktualności
16.10.2016

Wspólna kaczka 2016

W dniu 14 października 2016 w Hali Gdynia Arena w Gdyni odbyło się spotkanie przedstawicieli największych polskich przedsiębiorstw branży morskiej: portów, stoczni, przedsiębiorstw żeglugowych, firm spedycyjnych i logistycznych.

Uroczystość ta nosi miano „Wspólnej Kaczki” a tegoroczna edycja byłą już siedemnastą z kolei i siódmą w której uczestniczyli przedstawiciele Real Logistics.

Na spotkaniu gościli także przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, województwa pomorskiego, władz samorządowych oraz parlamentarzyści, a także współpracownicy branży transportowej: firmy kontrolne, agenci portowi, morscy ubezpieczyciele.

Wspólna Kaczka daje możliwość osobistego poznania osób z branży logistycznej, z którymi na co dzień porozumiewamy się za pomocą poczty elektronicznej i telefonów. Możliwość porozmawiania „na żywo” z kontrahentem, daje później swobodę w relacjach, co sprzyja rozwojowi wspólnych biznesów.

Wspólna kaczka 2016 Real Logistics uczestniczył w uroczystości \ Spotkanie przedstawicieli największych polskich przedsiębiorstw Możliwość osobistego poznania osób z branży logistycznej Wspólna kaczka 2016 - spotkanie w Gdyni