03.09.2020

Otworzyliśmy oddział w Chinach

We wrześniu 2020 uruchomiliśmynasz pierwszy oddział w Chinach!

Pandemia nie zniechęciła nas do rozwoju, a nasz biznes wbrew obawom ma się coraz lepiej! Rok 2020 mimo wszystkich zawirowań wywołanych pandemią Covid-19, okazał się dla nas szczęśliwy.

Chcemy podzielić się z Państwem naszą radością, że na początku września uruchomiliśmy nasz oddział w Chinach. Odtąd Real Logistics, prócz Wrocławia, Warszawy, Gdyni i Bolesławca, ma biuro także w Chengdu – stolicy prowincji Syczuan. Wybraliśmy to miejsce nie przypadkowo, gdyż tam właśnie znajduje się jeden z ważniejszych węzłów kolejowych Chin w transporcie międzynarodowym. Jako że transport kolejowy Nowym Jedwabnym Szlakiem to nasza specjalizacja jesteśmy przekonani, że dzięki tamtejszej lokalizacji będziemy jeszcze lepiej koordynować pracę naszych chińskich partnerów oraz dbać o jakość transportu Chiny-Europa-Chiny po obydwu jego stronach.

A że w Chinach zaufanie i prestiż buduje się m.in. przez lokalizację biura, zaszaleliśmy i wynajęliśmy powierzchnię w New Century Global Center – jednym z największych pod względem powierzchni budynków świata. Zatrudniliśmy tam też wykwalifikowany zespół specjalistów. Przed nami fascynujący czas budowania marki na innym kontynencie i na niewątpliwie bardzo wymagającym rynku.