09.02.2022

Kolejna inwestycja - 3 osiowy ciągnik

Pierwszy 3 osiowy MAN TGX 28.560 6x2-2 BLS w naszej flocie.

Zrealizowaliśmy kolejną inwestycję, która poszerzyła nasze możliwości w transporcie drogowym.

Man truck

Obecnie organizujemy kilkaset transportów miesięcznie, wykorzystując do tego naczepy plandeki, firanki i chłodnie. Mamy duże doświadczenie w transportach ładunków ponadgabarytowych oraz towarów wymagających o wysokiej wartości, w tym m.in. leków, opakowań farmaceutycznych, produktów dla branży automotive, telewizorów, maszyn, a nawet silników do samolotów. Wielokrotnie zdarza nam się również transportować opakowania plastikowe. Zajmujemy się całopojazdowymi transportami ADR.

Nowy MAN umożliwi nam realizację zleceń na ładunki o masie do 44 ton. To aż o 2 tony więcej niż w standardowym ciągniku.

3 osie zapewniają równomierny rozkład ciężaru ładunku i gwarantują bezpieczny transport nawet przy trudnych, nierównych nawierzchniach.

Dużo większa ładowność naszego nowego ciągnika obniża koszt jednostkowy transportu i zwiększa jego bezpieczeństwo.

Takich trzyosiowych gigantów jest obecnie w Polsce niewiele. Tym bardziej cieszy nas fakt, że to właśnie Real Logistics Group posiada jeden z nich w swojej flocie.

Baza naszego nowego MAN’a znajduje się w Małaszewiczach. Szacujemy, że rocznie pokona średnio 120 000 km na trasach całej Europy.