###pl PAGE:o-firmie BUL: Aktualności
22.03.2023

Nowy magazyn czasowego składowania Real Logistics

Otworzyliśmy nowy magazyn czasowy w miejscowości Łubna k. Warszawy, który umożliwia składowanie ładunków przez okres do 90 dni. Dokładny adres magazynu składowania czasowego Real Logistics:

Łubna, ul. Łubińska 14, w okolicach Warszawy

8.00- 16.00

Magazyn czasowego składowania to rozwiązanie dla firm, które potrzebują przechowywać ładunki przez krótki okres czasu. Jest to magazyn tymczasowy, gdzie ładunki są przechowywane przed dalszym transportem lub odprawą.

Tego typu magazyny są szczególnie często wykorzystywane przez firmy, które transportują towary wymagające odprawy celnej. Często zdarza się, że wymagane dokumenty nie są gotowe na czas, a firma musi zapewnić bezpieczne składowanie towarów. Rozwiązaniem na taką sytuację jest magazyn czasowy, który pozwoli na przechowanie ładunków do momentu przeprowadzenia należności celno-podatkowych.

Jesteśmy na etapie tworzenia następnych magazynów tego typu w dwóch kolejnych lokalizacjach Polski. O ich powstaniu będziemy informować na bieżąco :)

Transport z nami staje się jeszcze prostszy!

Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług magazynowania lub odpraw zapraszamy do kontaktu: clo@real-logistics.pl

Magazyny czasowego składowania – co warto wiedzieć?

W dzisiejszych czasach międzynarodowa wymiana towarowa jest na porządku dziennym. Wraz z rosnącą ilością importowanych i eksportowanych produktów, pojawiają się także różne regulacje celne, których celem jest kontrola przepływu towarów i zabezpieczenie interesów państwa. W przypadku chwilowego zatrzymania towarów przez organy celne, warto skorzystać z usług magazynów czasowego składowania.

Magazyn czasowego składowania to miejsce, w którym można składować towary podlegające kontroli celnej, przez określony czas. Dzięki temu przedsiębiorcy, którzy dokonują importu lub eksportu, nie muszą martwić się o los swoich towarów w przypadku, gdy organy celne zdecydują się na ich zatrzymanie. Magazyny czasowego składowania są zwykle prowadzone przez firmy specjalizujące się w obsłudze składów celnych czasowego składowania.

Magazyn czasowego składowania Real Logistics w łubnie