###pl PAGE:o-firmie BUL: Aktualności
24.05.2023

Dołączyliśmy do Container Self-Storage & Traders Association (CSTA)

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma stała się częścią sieci Container Self-Storage & Traders Association (CSTA). Ta ważna decyzja jest krokiem naprzód w naszym długotrwałym zaangażowaniu w obszarze handlu kontenerami i samodzielnego magazynowania.

Jesteśmy pod wrażeniem dynamicznego rozwoju globalnego rynku kontenerowego. Szacuje się, że obecnie światowa flota kontenerowa liczy ponad 40 milionów jednostek, a każdego roku ok. 2 mln kontenerów jest usuwanych przez właścicieli z powodu ich stanu, wieku, itp.

Uzyskanie członkostwa w CSTA pozwoli nam lepiej zrozumieć i wpływać na ten rynek, zwłaszcza w obszarze recyklingu kontenerów na rynku wtórnym. Będziemy również mogli skorzystać z szerokiego zakresu zasobów oferowanych przez organizację, w tym wytyczne techniczne i operacyjne oraz możliwość uczestnictwa w konferencjach sieciowych i seminariach internetowych.

Dążymy do ciągłego rozwoju i innowacji, a nasze członkostwo w CSTA jest kolejnym krokiem w tym kierunku. Jesteśmy podekscytowani możliwością wymiany najlepszych praktyk branżowych i rozwoju inicjatyw i innowacji. Cieszymy się na długotrwałą i owocną współpracę z CSTA i jej członkami.

Wierzymy, że przynależność do CSTA otworzy nowe możliwości dla naszej firmy, zwłaszcza w obszarze sprzedaży, kupna i handlu kontenerami na rynku wtórnym.

 

Zainteresowanych naszą ofertą kontenerową zapraszamy do kontaktu:

containers@real-logistics.pl

Real Logistics dołączył do sieci CSTA

Real logistics dołączył do sieci zrzeszającej firmy zajmujące się obrotem kontenerowym