Nasze zaangażowanie w sport i społeczeństwo

To dzięki ludziom i naszej przynależności do społeczeństwa osiągnęliśmy dotychczasowe marzenia i cele. Jesteśmy świadomi, że dzięki naszym klientom, kontrahentom, podwykonawcom, zbudowaliśmy wartości i podwaliny naszej firmy, a dzięki ciężkiej pracy pracowników firmy oraz środowiska, które nas otacza, możemy spełniać nasze kolejne marzenia i cele biznesowe.

Jako prywatna Polska firma czujemy na sobie odpowiedzialność społeczną, przez co również wykazujemy zaangażowanie w życie każdego z nas, dlatego też realizujemy projekty wspierające domy dziecka oraz zbiórki charytatywne. Obszarem naszej społecznej działalności jest również Polski sport. Jesteśmy oficjalnym sponsorem Polskich skoczków oraz skoczkiń narciarskich.

Uważamy, że jesteśmy zespołem, dla którego wartości oraz etyka są istotnymi walorami społeczeństwa jakie nas otacza. Jako ludzie pracujący na sukces tej firmy chcemy nie tylko czerpać z tego, co oferuje nam społeczeństwo, ale również w miarę możliwości wnieść od siebie wartość dodaną do codziennego życia naszej społeczności.

Takie wartości jak pomoc, wsparcie, wspólne dążenie do celów, ciężka praca, doskonalenie umiejętności są niezbędne i cenione nie tylko w codziennym życiu każdego z nas, ale również we wszechobecnym biznesie jak i sporcie, który jest nam niezwykle bliski.
Realne wsparcie polskiego sportu i społeczeństwa jest częścią naszej misji, która nie jest przez nas postrzegana jedynie w wymiarze biznesowym, ale i społecznym. Chcemy, wraz z ludźmi, którzy nas otaczają i reprezentują, tworzyć tożsamość Real Logistics Team dbając o wizerunek firmy poprzez zaangażowanie w projekty społeczne.

Stefan Hula

Legenda Polskich skoków i jedna z czołowych postaci skoków narciarskich ostatnich 20 lat w Polsce. Szczęśliwy mąż i dumny tata dwójki córeczek. Skoczek należący do klubu Kamila Stocha KS Eve-nement Team. Debiutant w międzynarodowych zawodach FIS w 2002. Po raz pierwszy w Pucharze Świata wystąpił w Willingen w 2005 roku. Pierwsze punkty zaliczane do cyklu PŚ uzyskał w Zakopanem w 2006 roku. 26 grudnia 2017 roku w Wiśle po raz pierwszy w karierze został indywidualnym mistrzem Polski, rok później, a dokładnie 21 stycznia 2018 roku w Oberstdorfie był członkiem polskiego zespołu, który zdobył brązowy medal mistrzostw świata w lotach narciarskich w drużynie. Jednym z największych osiągnieć Stefana jest zwycięstwo zawodów Pucharu Świata wraz z drużyną 27 stycznia 2018 roku. 2018 rok i IO w Pjongczangu to były najlepsze chwile dla Stefana Huli. Wielka forma na skoczni normalnej i prowadzenie w zawodach olimpijskich po pierwszej serii. Konkurs był loterią wietrzną i Stefan zawody zakończył na piątym miejscu. 19 lutego 2018 roku w Pjongczangu był częścią polskiej ekipy, która wywalczyła historyczny, brązowy medal w drużynie na zimowych igrzyskach olimpijskich. Zawodnik doświadczony, z setkami konkursów na koncie, cały czas mający wielkie ambicje i marzenia dotyczące medali, zwycięstw PŚ i powtórzenia pierwszej serii konkursowej z Pjongczangu oraz lepszej drugiej podczas kolejnych IO.


Anna Twardosz

Ania ma 20 lat, a skoki zaczęła uprawiać już w wieku 9 lat. Zafascynowana obserwacją treningów, na które wcześniej jeździła ze swoim starszym bratem i siostrą. Miłość do skoków, która zaczęła się we wczesnym dzieciństwie, trwa do dziś. Pierwsze sukcesy zaczęła odnosić jako nastolatka. W 2016 roku została powołana do Kobiecej Kadry Narodowej w skokach narciarskich. W tym samym roku po raz pierwszy w karierze została Letnią Mistrzynią Polski. W grudniu 2016 po raz pierwszy zdobyła punkty Pucharu Kontynentalnego, co dało jej prawo startu w Pucharze Świata. W 2017 roku debiutowała na Mistrzostwach Świata Juniorów w Stanach Zjednoczonych, gdzie zajęła 30 miejsce. Tego samego sezonu zadebiutowała w Pucharze Świata w Ljubnie. W 2018 roku w lecie zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski Kobiet, a zimą po raz pierwszy zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. W zawodach Fis Cup stanęła na drugim stopniu podium w Rumunii. W sezonie zimowym 2019/2020 zaczęła regularnie kwalifikować się do pierwszej serii Pucharu Świata, została zimową podwójną Mistrzynią Polski Juniorek i zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kobiet.
W sezonie zimowym 2020/2021 punktowała w Pucharze Świata w Titisee-Neustadt, zajmując 26 i 30 miejsce. Punktowała jeszcze w Hinzenbach (29 miejsce) i startowała na Mistrzostwach Świata w Oberstdorfie, gdzie w konkursie na normalnej skoczni zajęła 33 miejsce, a na dużej skoczni miejsce 24. Razem z Piotrem Żyłą, Dawidem Kubackim i Kamilą Karpiel w zawodach drużyn mieszanych zajęła 6 miejsce.


Wiktoria Przybyła

16-letnia obecnie Wiktoria zaczęła skakać na nartach w wieku 11 lat, a trzy lata później, w 2019 roku, została powołana do kadry, co jest dowodem jej niezaprzeczalnego talentu. W tym samym roku zadebiutowała w FIS CUP w Ljubnie, a pierwsze punkty zdobyła w Renie w Norwegii, co dało jej prawo do startu w Pucharze Świata. W 2020 roku wzięła udział w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Lausanne, gdzie zajęła 26 miejsce. W tym samym roku zadebiutowała również na Mistrzostwach Świata Juniorów w Oberwiesenthal. Latem 2020 roku wystartowała w Letnim Grand Prix w Czechach, gdzie debiutowała i zdobyła pierwsze punkty zajmując 25 miejsce w kwalifikacji generalnej. W 2021 roku wystartowała w mistrzostwach świata juniorów w Lahti, gdzie razem z drużyną (Anna Twardosz, Kamila Karpiel i Nicole Kondrela) zajęły 6 miejsce. W sezonie 2020-2021 podczas Mistrzostw Polski Wiktoria zajęła również 6 miejsce.


Natalia Sadowska

Amatorka, pasjonatka sportu, która już w wieku 6 lat zaczęła pływać i do 15 roku życia w wodzie spędzała 20 godzin tygodniowo podczas treningów w klubie MUKS Olimpijczyk Suwałki. W pływaniu wielokrotnie zdobyła mistrzostwo województwa podlaskiego, plasowała się na 10 miejscu w Mistrzostwach Polski na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:10. Jako nastolatka startowała w zawodach biegowych pod flagą klubu LUKS „Hańcza” Suwałki, ale również od dziecka jeździła z tatą rowerem. Łącząc wszystkie 3 dyscypliny, po roku od pierwszej jazdy na rowerze szosowym, zdobyła w 2020 Mistrzostwo Polski w Duathlonie, Mistrzostwo Polski w Triathlonie na dystansie olimpijskim, a w 2021 roku - 2 miejsce podczas 70.3 Ironman Gdynia z czasem 5:28,03.