Witamy Państwa na stronie Real Logistics

 

Real Logistics istnieje na rynku od 2006 roku. Od tego czasu, w oczach naszych Klientów udało nam się ugruntować opinię rzetelnej i sprawdzonej marki. Motywuje nas to do ciągłego rozwoju i zwiększania efektywności. Elementem decydującym, który sprawia, że możemy zaoferować usługi wysokiej jakości, jest autentyczne zgranie naszego zespołu - poprzez umiejętne uzupełnianie i wspieranie się, jako drużyna potrafimy sprostać najbardziej skomplikowanym wyzwaniom spedycyjnym.

Oprócz głównej siedziby we Wrocławiu, posiadamy również prężny odział działający w Gdyni - która, wraz z Gdańskiem, stanowi najważniejsze centrum transportu morskiego w Polsce, a my jesteśmy częścią tego centrum. Widzimy z bliska i trzymamy rękę na pulsie. W 2019 uruchomiliśmy też w Bolesławcu własną agencję celną.

W Real Logistics bardzo dobrze rozumiemy, że podejmując się transportu, to my jesteśmy za ten transport odpowiedzialni przed naszym Klientem – na każdym jego etapie. Dlatego też prowadzimy regularną ocenę rzetelności naszych partnerów, by korzystać z usług tylko tych najlepszych i najbardziej solidnych, przy realizacjach dla naszych Klientów. W ten sposób minimalizujemy ryzyko pomyłek i nieprzewidzianych sytuacji oraz dbamy o to, by ładunek został dostarczony bezpiecznie i na czas.

Real Logistics należy do kilku międzynarodowych, prestiżowych sieci spedycyjnych, jak: Marco Polo Line i JC Trans . Regularnie zacieśniamy współpracę z członkami powyższych organizacji, by mieć pewność, że kontrolują oni proces realizacji zgodnie z naszymi standardami. Możemy przez to zaoferować naszym Klientom transport przeprowadzony solidnie od początku do końca, w najdalsze zakątki globu.

Najlepszą i najbardziej wartościową oceną, jest ta wystawiona nie przez nas samych, ale przez zewnętrzny podmiot, kompetentny w danej dziedzinie – z dumą możemy więc ogłosić, że w 10 roku swojej działalności Real Logistics otrzymało od Służby Celnej prestiżowe świadectwo AEO, świadczące o najwyższej staranności wykonywanych przez nas usług
i zaufaniu do naszych procedur. Po dogłębnym ich prześwietleniu, uznano, że spełniają one najwyższe wymagania i standardy, co pozwala nam oficjalnie prezentować logo AEO obok logo naszej firmy. Poza względami prestiżowymi, z posiadaniem certyfikatu AEO wiążą się określone korzyści dla naszych Klientów, z których najistotniejsze to pierwszeństwo przy rozpatrywaniu wniosków o odprawę celną, a także przyspieszenie samej realizacji odpraw.

 Zobacz świadectwo AEO    

 

Już od kilkunastu lat wspieramy naszych Klientów docierając do coraz bardziej odległych miast i portów.

Przewoziliśmy już niemal wszystko: od tronu afrykańskiej królowej po wysoce czułą aparaturę do poszukiwania gazu łupkowego.

  • obsłużyliśmy ponad 400 Klientów, z których większość nadal powierza nam kolejne zadania
  • nawiązaliśmy współpracę z niemal 2100 partnerami spedycyjnymi na całym świecie
  • zrealizowaliśmy  ponad 20 tysięcy przewozów
  • przewieźliśmy ponad 112 tysięcy ton ładunków
  • dotarliśmy do 172 portów świata
  • zdobyliśmy certyfikat AEO nadany przez Urząd Celny RP
  • członkowie sieci  Marco Polo Line  wyróżnili nas tytułem Highly Commanded 2011
  • jesteśmy członkami wielu zrzeszeń, m.in.Marco Polo Line, JC Trans, Zachodniej Izby Gospodarczej
  • jesteśmy zapraszani do prowadzenia wykładów na uczelniach wyższych Dolnego Śląska
  • jesteśmy jedyną firmą spedycyjną w Polsce, która wdrożyła ocenę rzetelności rozwiązań logistycznych, dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć na realne wsparcie w doborze właściwych rozwiązań logistycznych