###pl PAGE:o-firmie BUL: O nas

Witamy Państwa na stronie Real Logistics

 

Real Logistics Group to firma w 100% z kapitałem polskim działająca nieprzerwanie na rynku globalnym od 2006 roku. Od tego czasu, w oczach naszych Klientów udało nam się ugruntować opinię rzetelnej i sprawdzonej marki. Motywuje nas to do ciągłego rozwoju i zwiększania efektywności. Elementem decydującym, który sprawia, że możemy zaoferować usługi wysokiej jakości, jest autentyczne zgranie naszego zespołu - poprzez umiejętne uzupełnianie i wspieranie się, jako drużyna potrafimy sprostać najbardziej skomplikowanym wyzwaniom spedycyjnym.

W spółce zatrudnionych jest ponad 150 pracowników. Siedziba główna mieści się we Wrocławiu, ale spółka posiada również prężnie działające oddziały:

    • w Gdyni, która wraz z Gdańskiem, stanowi najważniejsze centrum transportu morskiego w Polsce, a my jesteśmy jego częścią;
    • w Warszawie - oddział w stolicy specjalizuje się w połączeniach kolejowych i kontaktach agencyjnych;
    • w Bolesławcu, gdzie w 2019 uruchomiliśmy własną agencję celną;
    • w Nysie, gdzie w 2022 otworzyliśmy własną agencję celną;
    • w Małaszewiczach, gdzie znajduje się węzeł przeładunkowy Nowego Jedwabnego Szlaku. Mamy tam agencję i magazyn celny;

 

Oddziały zagraniczne z zarejestrowanymi spółkami należącymi do Grupy:

 Chengdu w Chinach, gdzie mamy własną konsolę, czyli możliwość konsolidacji paczek do transportu

struktura Real Logistics Group

W Real Logistics bardzo dobrze rozumiemy, że podejmując się transportu, to my jesteśmy za ten transport odpowiedzialni – na każdym jego etapie. Dlatego też prowadzimy regularną ocenę rzetelności naszych partnerów, by przy realizacjach dla naszych Klientów korzystać z usług tylko tych najlepszych i najbardziej solidnych. W ten sposób minimalizujemy ryzyko pomyłek i nieprzewidzianych sytuacji oraz dbamy o to, by ładunek został dostarczony bezpiecznie i na czas.

Real Logistics należy do kilku międzynarodowych, prestiżowych sieci spedycyjnych, jak: Marco Polo Line, JC Trans, WCA, OLO, AILA oraz Wiffa. Regularnie zacieśniamy współpracę z członkami powyższych organizacji, by mieć pewność, że kontrolują oni proces realizacji zgodnie z naszymi standardami. Możemy przez to zaoferować naszym Klientom solidnie przeprowadzony transport od początku do końca, w najdalsze zakątki globu. Należymy także do IATA i NVOCC.

WCA 2024Marco Polo Line 2024jc trans certificateOLOAEO PermissionWiffa 2024

Jesteśmy również członkiem sieci Container Self-Storage & Traders Association (CSTA), działającej w sektorze sektor handlu kontenerami i magazynowania typu self-storage.

Z dumą możemy ogłosić, że w dziesiątym roku naszej działalności Real Logistics otrzymał od Służby Celnej prestiżowy Certyfikat AEO, który potwierdza naszą staranność w świadczeniu usług i zaufanie do naszych praktyk. Po dogłębnej analizie procedur stwierdzono, że spełniają one najwyższe wymagania. Dzięki temu możemy oficjalnie wyświetlać logo AEO obok logo naszej firmy. Poza aspektami prestiżowymi, posiadanie świadectwa AEO daje określone korzyści dla naszych klientów, z których najistotniejszą jest zarówno priorytet przy obsłudze wniosków o odprawę celną, jak i przyspieszenie realizacji odprawy celnej.

AEO

Opinie naszych Klientów:

Kluczowym aspektem jest dla nas elastyczność Real Logistics. Zawsze spełniają nasze potrzeby i znajdują rozwiązania w nietypowych sytuacjach - US PHARMACIA
Nawet gdy konkurencja oferowała lepsze ceny, nigdy nie przekonała mnie do opuszczenia Real Logistics – zawsze wygrywają, zawsze mogę ich polecić. – TPS, Tomasz Ozgań
Współpracujemy z Real Logistics od 2015 roku. Wybieramy ich, gdy potrzebujemy usług kolejowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Real Logistics jest bardzo rzetelnym, punktualnym i godnym zaufania partnerem biznesowym – COSCO SHIPPING LOGISTICS, Andy Liu

 


Poznajcie nas

 

Wigilia 2023

Winogrono Art 2023