###pl PAGE:o-firmie BUL: Społeczna odpowiedzialność biznesu

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Nasza praca to także nasza pasja. Uważamy, że czerpanie przyjemności z tego, co robi się na co dzień, satysfakcja oraz zaangażowanie sprawiają, że człowiek może więcej.
Real Logistics łączy już teraz około 100 cudownych ludzi, którzy pragną się swoją energią dzielić. Dzięki temu udało nam się już zorganizować niejedną fantastyczną akcję.
Angażujemy się w różne projekty społeczne i charytatywne. Od wielu lat wspieramy finansowo Ośrodek Opiekuńczo- Leczniczy w Jaszkotlu, którego podopieczni skradli nasze serca. Realnie wspieramy także polski sport. Jesteśmy oficjalnym sponsorem już 12 niesamowitych sportowców, wśród których są skoczkinie oraz skoczkowie narciarscy, triathlonistka i parakajakarz.

Uważamy, że w dużej grupie mamy siłę sprawczą x100. Jako firma możemy zdziałać znacznie więcej niż w pojedynkę, dlatego jednoczymy się dla dobra społeczeństwa, które współtworzymy.

Nasza pomoc, nie tylko realnie wspiera beneficjentów akcji, w które się angażujemy, ale także pozwala nam rozwijać skrzydła.

Pragniemy wspierać, działać i nieść pomoc i całkiem nieźle nam to wychodzi.


REAL LOGISTICS SPORTS TEAM

 

 


Nicole Konderla skoczkini narciarska Real Logistics nowym sponsorem skoczkini Nicole Konderli

Nicole Konderla

Nicole urodziła się w 2001 roku w Bełchatowie. Miłość do skoków poczuła dzięki tacie, który pomagał podczas Pucharu Świata w Wiśle. Tam miała okazję obserwować życie skoczków i postanowiła spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. Swoją przygodę ze skokami rozpoczęła w wieku 14 lat i dzięki swojej determinacji oraz miłości do tego sportu szybko znalazła się w czołówce polskich juniorek. W Mistrzostwach Polski zadebiutowała w sezonie 2017/2018 w Szczyrku, a już w kolejnym sezonie dostała się do konkursu FIS Cup oraz po raz drugi wystąpiła w Mistrzostwach Polski. Sezon 2019/2020 to już konkursy Pucharu Kontynentalnego, FIS Cup, Letnie Grand Prix oraz Mistrzostwa Polski, gdzie wywalczyła brązowy medal w sezonie letnim. W tym samym roku zadebiutowała również w Mistrzostwach Świata Juniorów. W sezonie 2018/2019 zajęła 5 miejsce podczas Mistrzostw Polski w Zakopanem,a w sezonie 2019/2020 brązowy medal podczas Mistrzostw Polski w Szczyrku. 2021 rok przyniósł Nicole tytuł Mistrzyni Polski na Wielkiej Krokwi w Zakopanem oraz 6 miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata uplasowała się na 45 pozycji. W sezonie 2022/2023 Nicole odniosła sporo sukcesów. W lutym 2022 wzięła udział w olimpiadzie w Pekinie, gdzie w konkursie drużynowym zajęła 6 miejsce. Podczas zawodów FIS Cup stanęła na podium 6 razy zdobywając 2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe medale. W sezonie 2022/23 wywalczyła również złoty medal podczas Mistrzostw Polski w Zakopanem. Ważnym wydarzeniem był również udział w Uniwersjadzie w Lake Placid w 2023 roku. Nicole wywalczyła tam 3 złote medale (indywidualny, drużynowy i drużynowy mieszany).


 Kacper Juroszek 

Kacper Juroszek

Kacper Juroszek to młody skoczek narciarski urodzony w 2001 roku w Cieszynie. Obecnie (2022 r.) jest reprezentantem klubu WSS Wisła. W zawodach FIS CUP wystartował po raz pierwszy w 2017 roku (w Zakopanem). Swoje pierwsze punkty w Pucharze Kontynentalnym zdobył w Zakopanem w 2019 roku. W roku 2022 zadebiutował w Pucharze Świata, zajął w Lahti 32 miejsce. Pierwszy medalowy sukces zawodów Pucharu Kontynentalnego odniósł 12 lutego 2022 w Brotterode stając na drugim stopniu podium. Dzień później zwyciężył w konkursie na tej samej skoczni. Drużynowo najlepszy wynik udało mu się osiągnąć na Letnich Mistrzostwach Polski w 2020 - skoczkowie zajęli 1 miejsce.


 Marcin Wróbel 

Marcin Wróbel

Marcin Wróbel (ur. 1 listopada 2004 r.) mimo swojego młodego wieku jest już medalistą mistrzostw kraju. Marcin jest reprezentantem klubu AZS Zakopane. W zawodach FIS CUP zadebiutował 9 stycznia 2021 i zajął 62. miejsce. Swoje pierwsze punkty w zawodach tego cyklu, udało mu się zdobyć po zajęciu 13 miejsca latem 2021 roku. Podczas Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy w 2022 zajął indywidualnie 9 miejsce a drużynowo 2.


 Tymoteusz Amilkiewicz Tymek amilkiewicz real logistics

Tymoteusz Amilkiewicz

Tymoteusz (ur. 8 stycznia 2005 roku) to obiecujący polski skoczek narciarski reprezentujący barwy klubu AZS Zakopane. Swoją przygodę ze skokami zaczynał od udziału w niższych rangą zawodach, by stopniowo zdobywać coraz większe doświadczenie i uznanie na arenie międzynarodowej. W wrześniu 2021 roku zadebiutował w FIS Cupie, notując pierwsze punkty w lutym 2022 po zajęciu 27. miejsca w Villach. Jednak prawdziwym przełomem w jego karierze był udział w mistrzostwach świata juniorów w Zakopanem w marcu 2022 roku, gdzie zajął solidne 26. miejsce w konkursie indywidualnym i 5. miejsce w rywalizacji drużynowej. Kolejne osiągnięcie to udział w Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy, gdzie w konkursie indywidualnym uplasował się na 17. pozycji, a w rywalizacji drużynowej zdobył prestiżowy srebrny medal. Młody i utalentowany, Tymoteusz stanowi obiecującą przyszłość dla polskich skoków narciarskich. Tymoteusz Amilkiewicz jest członkiem Real Logistics Sports Team od 2023 roku.


 

Parakajakarka Kasia Kozikowska Katarzyna Kozikowska

Katarzyna Kozikowska

Kasia (ur. 16 lipca 1994 r.), to wybitna polska parakajakarka reprezentująca klasę KL3. Jej przygoda ze sportem rozpoczęła się w 2008 roku od zajęć z pływania pod okiem Wojciecha Seidla. Choć początkowo celem było wsparcie rehabilitacji, Kasia szybko odkryła w sobie pasję do rywalizacji. Po dziewięciu latach na basenie i dwóch nieudanych próbach kwalifikacji na Igrzyska Paralimpijskie, zdecydowała się na kajakarstwo. Jej determinacja i poświęcenie przyniosły szybkie efekty: już po roku treningów zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy, a po dwóch latach – złoty. W 2020 roku wzięła udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, zajmując 4. miejsce. Jest członkinią Real Logistics Sports Team od października 2022 oraz reprezentantka klubu START Wrocław. Kasia jest inspiracją dla wielu, a jej motto życiowe brzmi: „Co Cię nie zabije to Cię wzmocni”. Kasia ceni sobie wsparcie rodziny, a przed ważnymi startami słucha utworu "Panda" Desiignera.


 Robert Wydera 

Robert Wydera

Robert (ur. 18.04.1997) jest kajakarzem i siatkarzem z Wrocławia z niepełnosprawnością. Reprezentuje Polskę w Parakajakarstwie i Siatkówce na siedząco. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, uczestnik Mistrzostw Europy i Świata, promujący sport i aktywny tryb życia. Ukończył studia Business Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W wolnej chwili uczy się języków.

O sobie mówi, że w życiu nie ponosi się porażek, tylko odbiera lekcje.

Od najmłodszych lat ważny jest dla niego sport. Przygodę z siatkówką na siedząco rozpoczął w 2011 roku w klubie WZSN START Wrocław. Podczas swojej siatkarskiej kariery zdobył wiele medali Mistrzostw Polski oraz reprezentował nasz kraj w Mistrzostwach Świata i Europy. Warto wspomnieć również, że otrzymał nagrodę Najlepszego Obrońcy oraz wyróżnienie dla najlepszych zawodników Mistrzostw Europy. W 2018 roku zaczął uprawiać również parakajakarstwo, w kategorii parakanadyjek VL3. Na dystansie 200m osiągnął już pierwsze sukcesy m.in. dwukrotnie srebrny medal Mistrzostw Polski oraz debiut na Mistrzostwach Europy i Świata w 2021 roku.

Jego marzeniem jest udział w Igrzyskach Paraolimpijskich, co było głównym powodem rozpoczęcia kariery indywidualnej.

Harmonogram zawodów- sezon 2023


 

Natalia Sadowska Natalia Sadowska

Natalia Sadowska

Amatorka, pasjonatka sportu, która już w wieku 6 lat zaczęła pływać i do 15 roku życia w wodzie spędzała 20 godzin tygodniowo podczas treningów w klubie MUKS Olimpijczyk Suwałki. W pływaniu wielokrotnie zdobyła mistrzostwo województwa podlaskiego, plasowała się na 10 miejscu w Mistrzostwach Polski na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:10. Jako nastolatka startowała w zawodach biegowych pod flagą klubu LUKS „Hańcza” Suwałki, ale również od dziecka jeździła z tatą rowerem. Z czasem zdecydowała się połączyć miłośc do ulubionych 3 dyscyplin sportowych. Po roku od pierwszej jazdy na rowerze szosowym, zdobyła w 2020 Mistrzostwo Polski w Duathlonie i Mistrzostwo Polski w Triathlonie na dystansie olimpijskim. W 2021 roku wywalczyła 2 miejsce podczas 70.3 Ironman Gdynia z czasem 5:28,03.


Stefan Hula 

Stefan Hula (w Real Logistics Sports Team do 30.04.2023r.)

Legenda Polskich skoków i jedna z czołowych postaci skoków narciarskich ostatnich 20 lat w Polsce. Szczęśliwy mąż i dumny tata dwójki córeczek. Skoczek należący do klubu Kamila Stocha KS Eve-nement Team. Debiutant w międzynarodowych zawodach FIS w 2002. Po raz pierwszy w Pucharze Świata wystąpił w Willingen w 2005 roku. Pierwsze punkty zaliczane do cyklu PŚ uzyskał w Zakopanem w 2006 roku. 26 grudnia 2017 roku w Wiśle po raz pierwszy w karierze został indywidualnym mistrzem Polski. Rok później, a dokładnie 21 stycznia 2018 roku w Oberstdorfie był członkiem polskiego zespołu, który zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata w drużynowych skokach narciarskich. Jednym z największych osiągnieć Stefana jest zwycięstwo zawodów Pucharu Świata wraz z drużyną 27 stycznia 2018 roku. 2018 rok był dla Stefana wybitnie udany. Wziął udział w Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu. Podczas Igrzysk Stefan pokazał wielką formę na skoczni normalnej i prowadził w zawodach po pierwszej serii. Ze względu na warunki pogodowe, zawody zakończył na piątym miejscu. Drużynowo, polskim skoczkom w Pjongczangu udało się wywalczyć historyczny, brązowy medal. W 2022, wraz z czterema innymi skoczkami ponownie zakwalifikował się do Igrzysk Olimpijskich, które odbywałuy się w Pekinie. Stefan to doświadczony zawodnik, z setkami konkursów na koncie, lecz cały czas ma wielkie ambicje i marzenia dotyczące medali, zwycięstw  w konkursach na całym świecie.


 Jan Habdas skoczek real logistics Jan Habdas w real logistcis sports team

Jan Habdas (w Real Logistics Sports Team do 31.07.2023r.)

Janek (ur. 2 grudnia 2003 w Bielsku-Białej) to obiecujący skoczek z kadry LKS-u Klimczok Bystra. Jego pierwsze poważne sukcesy przypadają na 2015 rok, kiedy to zajął 1-sze miejsce w FIS Schueler Grand Prix w Ruhpolding. Po tym zwycięstwie kariera zawodnika nabrała tempa, a Jan doskonalił swój warsztat, szykując się do kolejnych turniejów. Brał udział w m.in. w FIS Cup, Pucharze Interkontynentalnym oraz Mistrzostwach Polski. 2022 rok okazał się przełomowy dla młodego skoczka. Podczas Mistrzostw Świata Juniorów zajął 13 miejsce indywidualnie oraz 5 miejsce w skokach drużynowych. Ogromnym wyróżnieniem było również powołanie do kadry na 71. Turniej Czterech Skoczni, co świadczy o dużym potencjale Janka, który zauważył również Thomas Thurnbichler. Podczas debiutu w Pucharze Świata Jan Habdas zajął 46 miejsce. Patrząc na talent i rozwój kariery młodego skoczka nie możemy doczekać się kolejnych osiągnięć!


Sara Tajner

Sara Tajner (w Real Logistics Sports Team do 31.07.2023r.)

Sara (ur. 17.08.2006 r.) rozpoczęła swoją przygodę ze skokami narciarskimi już w wieku 9 lat. W rodzinie Tajner pasja do skoków przechodzi z pokolenia na pokolenie. Ojcem Sary jest były skoczek Tomisław Tajner — olimpijczyk z Salt Lake City, a dziadkiem były Prezes Polskiego Związku Narciarskiego — Apoloniusz Tajner. Młoda skoczkini ma już pierwsze sukcesy na swoim koncie. W 2020 roku zwyciężyła w klasyfikacji generalnej w LOTOS CUP w kategorii młodziczka oraz zajęła 6 miejsce w Mistrzostwach Polski. W grudniu 2021 podczas zawodów Norges w Oslo zajęła 9 miejsce. W swojej karierze uczestniczyła już także w Pucharze Kontynentalnym w Vikersund, a także FIS CUP 2021/2022 w Otepää. Jej obecny rekord wynosi 95 metrów.


Anna Twardosz 

Anna Twardosz (w Real Logistics Sports Team do 31.07.2023r.)

Ania urodziła się w 2001 roku w Suchej Beskidzkiej. Zafascynowana obserwacją treningów, na które wcześniej jeździła ze swoim starszym bratem i siostrą, skoki zaczęła uprawiać już w wieku 9 lat. Miłość do tego sportu, która zaczęła się we wczesnym dzieciństwie, trwa do dziś. Pierwsze sukcesy zaczęła odnosić jako nastolatka. W 2016 roku została powołana do Kobiecej Kadry Narodowej w skokach narciarskich. W tym samym roku, po raz pierwszy w karierze została Letnią Mistrzynią Polski. W grudniu 2016 po raz pierwszy zdobyła punkty Pucharu Kontynentalnego, co dało jej prawo startu w Pucharze Świata. W 2017 roku debiutowała na Mistrzostwach Świata Juniorów w Stanach Zjednoczonych, gdzie zajęła 30 miejsce. Tego samego sezonu zadebiutowała w Pucharze Świata w Ljubnie. W 2018 roku w lecie zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski Kobiet, a zimą po raz pierwszy zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. W zawodach Fis Cup stanęła na drugim stopniu podium w Rumunii. W sezonie zimowym 2019/2020 zaczęła regularnie kwalifikować się do pierwszej serii Pucharu Świata, została zimową podwójną Mistrzynią Polski Juniorek i zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kobiet. W sezonie zimowym 2020/2021 punktowała w Pucharze Świata w Titisee-Neustadt, zajmując 26 i 30 miejsce. Ania punktowała także w Hinzenbach (29 miejsce) i startowała na Mistrzostwach Świata w Oberstdorfie, gdzie w konkursie na normalnej skoczni zajęła 33 miejsce, a na dużej skoczni miejsce 24. Razem z Piotrem Żyłą, Dawidem Kubackim i Kamilą Karpiel w zawodach drużyn mieszanych zajęła 6 miejsce.


Wiktoria Przybyła 

Wiktoria Przybyła (w Real Logistics Sports Team do 31.07.2023r.)

Wiktoria (ur. 2004-10-02) zaczęła skakać na nartach w wieku 11 lat, a trzy lata później, w 2019 roku, została powołana do kadry, co jest dowodem jej niezaprzeczalnego talentu. W tym samym roku zadebiutowała w FIS CUP w Ljubnie, a pierwsze punkty zdobyła w Renie w Norwegii, co dało jej prawo do startu w Pucharze Świata. W 2020 roku wzięła udział w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Lausanne, gdzie zajęła 26 miejsce. W tym samym roku zadebiutowała również na Mistrzostwach Świata Juniorów w Oberwiesenthal. Latem 2020 roku wystartowała w Letnim Grand Prix w Czechach, gdzie debiutowała i zdobyła pierwsze punkty zajmując 25 miejsce w kwalifikacji generalnej. W 2021 roku wystartowała w mistrzostwach świata juniorów w Lahti, gdzie razem z drużyną (Anna Twardosz, Kamila Karpiel i Nicole Kondrela) zajęły 6 miejsce. W sezonie 2020-2021 podczas Mistrzostw Polski Wiktoria zajęła również 6 miejsce.


 Arkadiusz Jojko 

Arkadiusz Jojko (do 12.10.2022r. w Real Logistics Sports Team)

Arek to młody sportowiec z rocznika 2002. Swoja karierę rozpoczął w sezonie 2016/2017. Dwa lata później brał już udział w konkursie FIS Cup, w 2020 zakwalifikował się również do Pucharu Kontynentalnego w fińskim Lahti. W Finlandii występował obok Stefana Hula, Andrzeja Stękała oraz Pawła Wąsek. Jego życiówka to 145 metrów, która osiągnięta została w Planicy w 2017 roku. Mieszka w Istebnej, a trenuje w klubie WSS Wisła. 


Paulina Cieślar skacze dla  Real LogisticsPaulina Cieślar skoczkini narciarska

Paulina Cieślar (w Real Logistics Sports Team do 31.07.2023r.)

Paulina (ur. 5 kwietnia 2002 w Cieszynie) to reprezentantka polski w skokach narciarskich, należąca do klubu AZS Katowice. Kariera Pauliny rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy to zajęła 6 miejsce w nieoficjalnych letnich mistrzostwach świata dzieci w Ruhpolding. W FIS Cupie zadebiutowała w 2015 w świetnej formie i zajęła tam 4 pozycję. Na podium stanęła w Pucharze Karpat, zajmując 3 lokatę w Rasnovie oraz klasyfikacji generalnej. W marcu 2022 wzięła udziałw mistrzostwach świata juniorów, w którym zajęła 8 miejsce w konkursie drużynowym. 28 grudnia 2022 roku Paulina wystąpiła w Pucharze Świata, a kilka tygodni później, na początku 2023 roku wzięła udział w zimowej uniwersjadzie w Lake Placid.Indywidualnie zajęła tam 5 miejsce, a w konkursie drużynowym zdobyła 2 miejsce wraz z Anią Twardosz. Paulina ma tylko 156 cm wzrostu, ale ogromnego ducha walki, dzięki któremu podniosła się po wypadku na skoczni podczas treningu na Wilkiej Krokwi. Dziś dalej staje do walki o jak najlepsze wyniki.


  

Adam Niżnik (w Real Logistics Sports Team do 31.07.2023r.)

Adam jest rodowitym Zakopiańczykiem i reprezentantem klubu TS Wisła Zakopane. Mimo swojego młodego wieku (ur. 7.10.2002) osiągnął już wiele sukcesów. Uczestnictwo w zawodach FIS w skokach narciarskich rozpoczął w 2016 roku, mając wtedy 14 lat. W 2020 zadebiutował na zimowych młodzieżowych igrzyskach olimpijskich. Rok wcześniej w Lahti, na skoczni Salpausselkä, podczas Mistrzostw Świata Juniorów przyczynił się do zdobycia drużynowo 6 miejsca. Na swoim koncie ma także wiele medali. W tym roku (2021) stanął na podium podczas Mistrzostw Polski.


  Klemens Murańka Klemens Murańka

Klemens Murańka (w Real Logistics Sports Team do 31.07.2023r.)

Klemens Murańka to urodzony 31 sierpnia 1994 w Zakopanem reprezentant klubu Wisła Zakopane. Karierę sportową rozpoczął bardzo wcześnie, odnosząc od początku duże sukcesy. Mając zaledwie 10 lat, Klemens zasłynął na Wielkiej Krokwi w Zakopanem, skacząc 135m - 4m mniej od oficjalnego rekordu skoczni. Jako senior, pierwszy sukces odniósł w 2007 roku podczas letnich Mistrzostw Polski — zajął 3 miejsce. Tego samego roku, podczas zimowych Mistrzostw Polski stanął na drugim stopniu podium. Jako najmłodszy uczestnik zawodów najwyższej rangi w historii, 13-letni Klemens zadebiutował w 2008 roku w Pucharze Świata. Na Mistrzostwach Świata Juniorów w Libercu w 2013 roku zajął 2 miejsce w konkursie indywidualnym. W 2021 roku podczas kwalifikacji na turnieju Willingen Six Klimek skoczył 153 m pobijając tym samym rekord skoczni Mühlenkopfschanze. W sezonie 2020/2021 Klemens zajął 31 miejsce w klasyfikacji generalnej.


 Tomasz Pilch 

Tomasz Pilch (w Real Logistics Sports Team do 31.07.2023r.)

Tomasz Pilch urodził się w Cieszynie 20.10.2000 roku. Pasję do skoków odziedziczył w genach — jest siostrzeńcem Adama Małysza. W wieku 17 lat zadebiutował w Pucharze Świata w Innsbrucku. Kilka tygodni po tych zawodach, 28.01.2018r. w Zakopanem zdobył swoje pierwsze punkty cyklu. Tomasz jest wielokrotnym uczestnikiem Mistrzostw Świata Juniorów i medalistą Mistrzostw Polski. Obecnie (2022r.) mieszka w Wiśle i jest reprezentantem klubu WSS Wisła

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Pomaganie potrzebującym zawsze uważaliśmy za coś naturalnego. Z czasem, weszło nam to w krew i stało się codzienną częścią naszej działalności. 

Zakład opiekuńczo-leczniczy w Jaszkotlu

Działalność charytatywna

Zakład opiekuńczo- leczniczy im. Jana Pawła II w Jaszkotlu to niepubliczny ośrodek opieki zdrowotnej dla dzieci od urodzenia do 18 roku życia. Jest to miejsce, w którym dzieci otrzymują całodobową opiekę medyczną oraz pielegnacyjną. Podopiecznymi są dzieci o zróżnicowanym stopniu upośledzenia umysłowego i ruchowego, dlatego ośrodek zapewnia im systematyczną terapię oraz rehabilitację. Stworzono tam cudowny Dom dla dzieci, w którym czują się kochane i bezpieczne. Poprzez codzienną pracę, realizowany jest cel osiągniecia przez dzieci samodzielności, niezależności i poprawy stanu zdrowia.

ZOL w Jaszkotlu to miejsce z niesamowitą energią, pełne miłości i spokoju. Wchodząc tam, czuć ogrom dobroci włożony w codzienne kształtowanie tych młodych osób. Stworzono tam Dom dla dzieciaków, jaki ich rodzice nie byli w stanie im dać. Podopieczni skradli nasze serca, a Siostra Sylwia prowadząca Ośrodek pokazała nam, że dobrymi chęciami można zdziałać cuda.

My, chcąc aby standard życia tych dzieci był możliwie jak najwyższy oraz żeby radość gościła w Ośrodku jak najczęściej, pomagamy im finansowo poprzez systematycznie organizaowane akcje.

Mikołajkowa Paka dla Dzieciaka 2021

Z okazji świąt Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy aukcję oraz zbiórkę pieniędzy i najpotrzebniejszych produktów. Zakupiliśmy również 4 telewizory, o których marzyły dzieci. W akcję włączył się cały nasz zespół, a także sportowcy z naszego sportowego teamu. Dzięki dobroczynności ludzi udało nam się zebrać mnóstwo niezbędnych produktów spożywczych, środków czystości, materiałów higienicznych i produktów do pielęgnacji. Nie mogło zabraknąć także nutelli i kinder niespodzianek, które uwielbia każde dziecko:). W aukcjach oraz zbiórce pieniędzy zebraliśmy ponad 15 tysięcy. Pieniądze te realnie wesprą Ośrodek podczas kolejnych inwestycji remontowych, które poprawiają standard życia podopiecznych. 

 ZOL Jaszkotle ZOL Jaszkotle ZOL Jaszkotle ZOL Jaszkotle 

Dzień Dziecka 2021

Tego dnia znów powiększyliśmy flotę-zakupiliśmy pojazdy dla podopiecznych Ośrodka w Jaszkotlu. Z okazji dnia dziecka, podarowaliśmy dzieciakom łącznie 20 najróżniejszych samochodów, rowerków, gokartów oraz hulajnóg. Prezenty sprawiły dzieciom ogromną radość. Według zasady 'ruch to zdrowie' z pewnością korzystanie z podarowanych urządzeń przyniesie same korzyści.

Dzien dziecka w ZOL Jaszkotle

Mikołajkowa Paka dla Dzieciaka 2020

Pandemia niestety uniemożliwiła kontakty bezpośrednie oraz spotkania. To jednak nie powstrzymało nas, żeby pomóc w corocznej akcji organizowanej przez ZOL w Jaszkotlu. Dzięki dobrym sercom naszych pracowników udało nam się skompletować wszystkie najpotrzebniejsze produkty, o jakie prosiły Siostry prowadzące Ośrodek. W dzień przekazania produktów musieliśmy pojechać do Jaszkotla trzema samochodami, aby na raz zabrać zakupione dary. Przez sytuację pandemiczną niestety nie mogliśmy spotkać się z dziećmi osobiście. Przygotowane przedstawienie świąteczne obejrzeliśmy online.

Podziękowanie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022

Tegoroczna edycja WOŚP brzmiała pod hasłem #przejrzyjnaoczy, miała na celu podniesienie standardów diagnostyki oraz leczenia wzroku u dzieci. Z okazji 30. finału założyliśmy firmową e-skarbonkę. Wybraliśmy tę formę wsparcia, ze względu na ogólnoświatową pandemię oraz fakt, że spora część naszych pracowników pracuje zdalnie. Ta wygodna oraz jednocześnie bezpieczna forma skarbonki sprawdziła się w naszej firmie. Dzięki płatnościom bezgotówkom, do akcji mogli włączyć się pracownicy i partnerzy przebywający w różnych miejscach na świecie. Łącznie udało nam się zebrać 2 000 złotych. 

Skarbonka WOŚP 

 

Bieg firmowy 2022

28 maja 2022 wzięliśmy udział w biegu firmowym. Wśród naszych pracowników i sportowców zgłosiło się aż 20 osób chętnych do zaangażowania się w tę wyjątkową inicjatywę. Dzięki temu mogliśmy stworzyć 4 drużyny do reprezentacji Real Logistics. Każdy z członków w niedzielę 28 maja musiał przebiec dystans 5 km. Osoby z Warszawy, Szczyrku, Gdyni i chińskiego Chengdu rejestrowali swój bieg przy użyciu dedykowanej aplikacji.

Bieg firmowy to wrocławska akcja charytatywna. Organizatorem jest fundacja Everest, której 10 podopiecznych było bezpośrednimi beneficjentami zbiórki. Aby wziąć udział w zabawie, konieczna była rejestracja biegaczy oraz wpłacenie wpisowego. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na leczenie oraz rehabilitacje chorych dzieci.

Cel akcji jest niezwykle szlachetny-wsparcie finansowe 10 podopiecznych Fundacji Everest połączone z promocją aktywnego trybu życia. Idealna kombinacja: przyjemnego z pożytecznym!

Bieg firmowy

 

 

 

 

 

 

 

 

Spotkanie świąteczne 2022

2 grudnia 2022 spotkaliśmy się w Hotelu HP Park Plaza we Wrocławiu na spotkaniu świątecznym.

Była to świetna okazja do spotkania "na żywo" z naszymi współpracownikami z różnych oddziałów w Polsce. W ciągu ostatniego roku do Real Logistics dołączyło też wielu nowych pracowników, a takie spotkanie to doskonała możliwość integracji i poznania się.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie połączyli świetnej zabawy z czynieniem dobra! Podczas spotkania zorganizowaliśmy loterię fantową, z której całkowity dochód został przekazany na ZOL w Jaszkotlu. Dziękujemy wszystkim pracownikom za wzięcie udziału i niezwykłą hojność.

 

Spotkanie świąteczne Real Logistics

 

Finał Mikołajkowej Paki dla dzieciaka 2022

To już X, jubileuszowa edycja tego wydarzenia! Wszyscy w Real Logistics zaangażowaliśmy się w zbiórkę produktów pierwszej potrzeby dla ZOL Jaszkotle i udało nam się zebrać całkiem sporą ilość artykułów spożywczych i higienicznych, chemii, pampersów itp.

Oprócz darów przekazaliśmy również całkowity dochód z naszej licytacji, która odbyła się podczas spotkania świątecznego.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tak wyjątkowe miejsce, które w przyszłym roku będzie obchodzić 30-lecie działalności.

Plany na najbliższe lata są ambitne, a co dzienne potrzeby ZOL Jaszkotle bardzo duże, dlatego jesteśmy pewni że dalej będziemy się angażować w pomoc dla nich, do czego serdecznie zachęcamy wszystkich!

W imieniu siostry Sylwii i podopiecznych ZOL bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom Real Logistics za hojność, wrażliwość na potrzeby innych i otwarte serca.

Mikołajkowa paka dla dzieciaka Real Logistics

 

Real Logistics na VIII Forum Zawodoznawczego “Wyzwania współczesnej branży TSL” w Zespole Szkół Logistycznych we Wrocławiu

 

Real logistiocs w zslspedytor - zawód przyszłości

Uczniowie zsl we Wrocławiu rozmawiają z przedstawicielami firmy real logisticsforum zawodowznawcze logistyka spedycja

24 marca 2023 ekipa Real Logistics wybrała się do Zespołu Szkół Logistycznych we Wrocławiu, żeby opowiedzieć trochę o tym, na czym znamy się najlepiej – o spedycji!

Nasi spedytorzy, Rafał i Adam zdradzili jak wygląda na co dzień ich praca, odpowiedzieli na pytania uczniów oraz przeprowadzili konkurs, w którym trzeba było odpowiedzieć na pytanie dlaczego spedytor to zawód przyszłości. Cieszymy się, że nasze krótkie wystąpienie zainteresowało młodzież i wzbudziło spore zaangażowanie.

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy uczestniczyć w tym Forum na zaproszenie ZSL i zainteresować pracą w logistyce i spedycji kolejne pokolenie spedytorów

Do zobaczenia na kolejnej edycji!


Zespół Real Logistics na biegu firmowym 2023

Bieg firmowy 2023

13 maja 2023 roku wystartowała 11 już edycja Biegu Firmowego! Wzięło w nim udział 10 odważnych pracowników Real Logistics, którzy dali z siebie wszystko w tej niesamowitej akcji. Nasza ekipa podzieliła się na pół - pięć osób pobiegło w samym Wrocławiu, a druga połowa brała udział zdalnie, używając specjalnej aplikacji do rejestracji swoich biegów.

To już 11 edycja biegu firmowego, w której wystartowało 11 530 biegaczek i biegaczy. Ta wrocławska akcja charytatywna ma na celu wsparcie fundacji Everest i dzięki temu biegowi 11 podopiecznych fundacji zostało bezpośrednimi beneficjentami zebranych środków. W sumie przez te jedenaście edycji udało się pomóc łącznie 56 osobom, a w samym biegu wzięło udział ponad 77 500 osób, reprezentujących ponad 2 tysiące różnych firm.

Aby wziąć udział w zabawie, wszyscy biegacze musieli się zarejestrować oraz wpłacić wpisowe. Pieniądze zebrane w ramach akcji zostały przeznaczone na leczenie i rehabilitację chorych dzieci.

Głównym celem tej inicjatywy jest nie tylko szlachetne wsparcie 11 podopiecznych Fundacji Everest, ale również promocja aktywnego stylu życia. Takie wydarzenia lubimy! Nie dość, że świetnie się bawimy to jeszcze pomagamy i promujemy pozytywne wartości.

 Ania z Real Logistics w biegu firmowym 2023 Bieg firmowy wrocław csr real logistics