Społeczna odpowiedzialność biznesu

To dzięki ludziom i naszej przynależności do społeczeństwa zrealizowaliśmy dotychczasowe marzenia i cele. Jesteśmy świadomi, że dzięki naszym klientom, kontrahentom, podwykonawcom, zbudowaliśmy podwaliny naszej firmy. Dzięki ciężkiej pracy pracowników firmy oraz środowiska, które nas otacza, możemy spełniać nasze kolejne cele biznesowe.

Jako prywatna Polska firma czujemy na sobie odpowiedzialność społeczną, przez co również wykazujemy zaangażowanie w życie każdego z nas, dlatego też realizujemy projekty wspierające domy dziecka oraz zbiórki charytatywne. Obszarem naszej społecznej działalności jest również Polski sport. Jesteśmy oficjalnym sponsorem Polskich skoczków oraz skoczkiń narciarskich.

Uważamy, że jesteśmy zespołem, dla którego wartości oraz etyka są istotnymi walorami społeczeństwa. Jako ludzie pracujący na sukces tej firmy chcemy nie tylko czerpać z tego, co oferuje nam społeczeństwo, ale również w miarę możliwości wnieść od siebie wartość dodaną do codziennego życia naszej wspólnoty.

Wartości takie jak: pomoc, wzajemne wsparcie, wspólne dążenie do celów, ciężka praca, doskonalenie umiejętności są niezbędne i cenione nie tylko w codziennym życiu każdego z nas, ale również we wszechobecnym biznesie, jak i sporcie, który jest nam niezwykle bliski.
Realne wsparcie polskiego sportu jest częścią naszej misji, która nie jest przez nas postrzegana jedynie w wymiarze biznesowym, ale i społecznym. Chcemy, wraz z ludźmi, którzy nas otaczają i reprezentują, tworzyć tożsamość Real Logistics Team dbając o wizerunek firmy poprzez zaangażowanie w projekty społeczne.

Stefan Hula Stefan Hula

Stefan Hula

Legenda Polskich skoków i jedna z czołowych postaci skoków narciarskich ostatnich 20 lat w Polsce. Szczęśliwy mąż i dumny tata dwójki córeczek. Skoczek należący do klubu Kamila Stocha KS Eve-nement Team. Debiutant w międzynarodowych zawodach FIS w 2002. Po raz pierwszy w Pucharze Świata wystąpił w Willingen w 2005 roku. Pierwsze punkty zaliczane do cyklu PŚ uzyskał w Zakopanem w 2006 roku. 26 grudnia 2017 roku w Wiśle po raz pierwszy w karierze został indywidualnym mistrzem Polski, rok później, a dokładnie 21 stycznia 2018 roku w Oberstdorfie był członkiem polskiego zespołu, który zdobył brązowy medal mistrzostw świata w lotach narciarskich w drużynie. Jednym z największych osiągnieć Stefana jest zwycięstwo zawodów Pucharu Świata wraz z drużyną 27 stycznia 2018 roku. 2018 rok i IO w Pjongczangu to były najlepsze chwile dla Stefana Huli. Wielka forma na skoczni normalnej i prowadzenie w zawodach olimpijskich po pierwszej serii. Konkurs był loterią wietrzną i Stefan zawody zakończył na piątym miejscu. 19 lutego 2018 roku w Pjongczangu był częścią polskiej ekipy, która wywalczyła historyczny, brązowy medal w drużynie na zimowych igrzyskach olimpijskich. Stefan to doświadczony zawodnik, z setkami konkursów na koncie, lecz cały czas ma wielkie ambicje i marzenia dotyczące medali, zwycięstw PŚ i powtórzeń pierwszej serii konkursowej z Pjongczangu oraz lepszej drugiej serii podczas kolejnych IO.


Sara Tajner  Sara Tajner

Sara Tajner

Sara (ur. 17.08.2006 r.) rozpoczęła swoją przygodę ze skokami narciarskimi już w wieku 9 lat. W rodzinie Tajner pasja do skoków przechodzi z pokolenia na pokolenie. Ojcem Sary jest były skoczek Tomisław Tajner — olimpijczyk z Salt Lake City, a dziadkiem Prezes Polskiego Związku Narciarskiego — Apoloniusz Tajner. Młoda skoczkini ma już pierwsze sukcesy na swoim koncie. W 2020 roku zwyciężyła w klasyfikacji generalnej w LOTOS CUP w kategorii młodziczka oraz zajęła 6 miejsce w Mistrzostwach Polski. W grudniu 2021 podczas zawodów Norges w Oslo zajęła 9 miejsce. W swojej karierze uczestniczyła już także w Pucharze Kontynentalnym w Vikersund, a także FIS CUP 2021/2022 w Otepää. Jej obecny rekord wynosi 95 metrów.


Anna Twardosz Anna Twardosz

Anna Twardosz

Ania urodziła się w 2001 roku w Suchej Beskidzkiej. Zafascynowana obserwacją treningów, na które wcześniej jeździła ze swoim starszym bratem i siostrą, skoki zaczęła uprawiać już w wieku 9 lat. Miłość do tego sportu, która zaczęła się we wczesnym dzieciństwie, trwa do dziś. Pierwsze sukcesy zaczęła odnosić jako nastolatka. W 2016 roku została powołana do Kobiecej Kadry Narodowej w skokach narciarskich. W tym samym roku po raz pierwszy w karierze została Letnią Mistrzynią Polski. W grudniu 2016 po raz pierwszy zdobyła punkty Pucharu Kontynentalnego, co dało jej prawo startu w Pucharze Świata. W 2017 roku debiutowała na Mistrzostwach Świata Juniorów w Stanach Zjednoczonych, gdzie zajęła 30 miejsce. Tego samego sezonu zadebiutowała w Pucharze Świata w Ljubnie. W 2018 roku w lecie zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski Kobiet, a zimą po raz pierwszy zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. W zawodach Fis Cup stanęła na drugim stopniu podium w Rumunii. W sezonie zimowym 2019/2020 zaczęła regularnie kwalifikować się do pierwszej serii Pucharu Świata, została zimową podwójną Mistrzynią Polski Juniorek i zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kobiet. W sezonie zimowym 2020/2021 punktowała w Pucharze Świata w Titisee-Neustadt, zajmując 26 i 30 miejsce. Punktowała jeszcze w Hinzenbach (29 miejsce) i startowała na Mistrzostwach Świata w Oberstdorfie, gdzie w konkursie na normalnej skoczni zajęła 33 miejsce, a na dużej skoczni miejsce 24. Razem z Piotrem Żyłą, Dawidem Kubackim i Kamilą Karpiel w zawodach drużyn mieszanych zajęła 6 miejsce.


Wiktoria Przybyła Wiktoria Przybyła

Wiktoria Przybyła

Wiktoria (ur. 2004-10-02) zaczęła skakać na nartach w wieku 11 lat, a trzy lata później, w 2019 roku, została powołana do kadry, co jest dowodem jej niezaprzeczalnego talentu. W tym samym roku zadebiutowała w FIS CUP w Ljubnie, a pierwsze punkty zdobyła w Renie w Norwegii, co dało jej prawo do startu w Pucharze Świata. W 2020 roku wzięła udział w Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Lausanne, gdzie zajęła 26 miejsce. W tym samym roku zadebiutowała również na Mistrzostwach Świata Juniorów w Oberwiesenthal. Latem 2020 roku wystartowała w Letnim Grand Prix w Czechach, gdzie debiutowała i zdobyła pierwsze punkty zajmując 25 miejsce w kwalifikacji generalnej. W 2021 roku wystartowała w mistrzostwach świata juniorów w Lahti, gdzie razem z drużyną (Anna Twardosz, Kamila Karpiel i Nicole Kondrela) zajęły 6 miejsce. W sezonie 2020-2021 podczas Mistrzostw Polski Wiktoria zajęła również 6 miejsce.


 Arek Jojko Arkadiusz Jojko 

Arkadiusz Jojko

Arek to młody sportowiec z rocznika 2002. Swoja karierę rozpoczął w sezonie 2016/2017. Dwa lata później brał już udział w konkursie FIS Cup, w 2020 zakwalifikował się również do Pucharu Kontynentalnego w fińskim Lathi. W Finlandii występował obok Stefana Hula, Andrzeja Stękała oraz Pawła Wąsek. Jego życiówka to 145 metrów, która osiągnięta została w Planicy w 2017 roku. Mieszka w Istebnej, a trenuje w klubie WSS Wisła.


Adam Niżnik Adam Niżnik

Adam Niżnik

Adam jest rodowitym Zakopiańczykiem i reprezentantem klubu TS Wisła Zakopane. Mimo swojego młodego wieku (ur. 7.10.2002) osiągnął już wiele sukcesów. Uczestnictwo w zawodach FIS w skokach narciarskich rozpoczął w 2016 roku, mając wtedy 14 lat. W 2020 zadebiutował na zimowych młodzieżowych igrzyskach olimpijskich. Rok wcześniej w Lahti, na skoczni Salpausselkä, podczas Mistrzostw Świata Juniorów przyczynił się do zdobycia drużynowo 6 miejsca. Na swoim koncie ma także wiele medali. W tym roku (2021) stanął na podium podczas Mistrzostw Polski.


 

Natalia Sadowska Natalia Sadowska

Natalia Sadowska

Amatorka, pasjonatka sportu, która już w wieku 6 lat zaczęła pływać i do 15 roku życia w wodzie spędzała 20 godzin tygodniowo podczas treningów w klubie MUKS Olimpijczyk Suwałki. W pływaniu wielokrotnie zdobyła mistrzostwo województwa podlaskiego, plasowała się na 10 miejscu w Mistrzostwach Polski na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:10. Jako nastolatka startowała w zawodach biegowych pod flagą klubu LUKS „Hańcza” Suwałki, ale również od dziecka jeździła z tatą rowerem. Z czasem zdecydowała się połączyć miłośc do ulubionych 3 dyscyplin sportowych. Po roku od pierwszej jazdy na rowerze szosowym, zdobyła w 2020 Mistrzostwo Polski w Duathlonie i Mistrzostwo Polski w Triathlonie na dystansie olimpijskim. W 2021 roku wywalczyła 2 miejsce podczas 70.3 Ironman Gdynia z czasem 5:28,03.


 Robert Wydera Robert Wydera

Robert Wydera

Kajakarz i siatkarz z Wrocławia. Sportowiec z niepełnosprawnością, Reprezentant Polski w Parakajakarstwie i Siatkówce na siedząco, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, uczestnik Mistrzostw Europy i Świata, promujący sport i aktywny tryb życia. Obecnie (2021) studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Business Management.

O sobie mówi, że w życiu nie ponosi się porażek, tylko odbiera lekcje.

Od najmłodszych lat ważny jest dla niego sport. Przygodę z siatkówką na siedząco rozpoczął w 2011 roku w klubie WZSN START Wrocław. Podczas swojej siatkarskiej kariery zdobył wiele medali Mistrzostw Polski oraz reprezentował nasz kraj w Mistrzostwach Świata i Europy. Warto wspomnieć również, że otrzymał nagrodę Najlepszego Obrońcy oraz wyróżnienie dla najlepszych zawodników Mistrzostw Europy. W 2018 roku zaczął uprawiać również parakajakarstwo, w kategorii parakanadyjek VL3. Na dystansie 200m osiągnął już pierwsze sukcesy m.in. dwukrotnie srebrny medal Mistrzostw Polski oraz debiut na Mistrzostwach Europy i Świata w 2021 roku.

Jego marzeniem jest udział w Igrzyskach Paraolimpijskich, co było głównym powodem rozpoczęcia kariery indywidualnej.