###pl PAGE:o-firmie BUL: Strategia

Strategia

Strategia Real Logistics Group

OBNIŻENIE KOSZTÓW CAŁKOWITYCH


Dbamy o obniżenie kosztów całkowitych w całym procesie logistycznym poprzez dobieranie właściwych rozwiązań jak i niwelowanie błędów. Dzięki temu unikamy kosztownych błędów i braków w dokumentach oraz odprawach celnych, złego doboru partnerów. W ten sposób realnie zapobiegamy marnotrawstwu czasu – a w konsekwencji pieniędzy naszych Klientów.

Ocena rozwiązań logistycznych

OCENA ROZWIĄZAŃ LOGISTYCZNYCH


Wdrożenie przez nas oceny rzetelności rozwiązań logistycznych oraz wprowadzenie wariantywności rozwiązań, pozwalają naszym Klientom na podjęcie optymalnych/właściwych decyzji i realizację własnych celów biznesowych. Oznacza to mniej kosztów, zmarnowanego czasu, ryzyka, niepotrzebnych kontroli i stresu; a więcej zadowolonych Klientów, szybszą i większą sprzedaż, dobrze zaplanowany proces produkcyjny.

Standaryzacja zleceń

STANDARYZACJA ZLECEŃ


Zestandaryzowanie procesu obsługi zleceń pozwala naszym Klientom korzystać ze sprawdzonych przez lata rozwiązań. Wiemy z kim, jak i kiedy, co jest ważne, potrafimy mapować i minimalizować ryzyko. Naszej firmie pozwala to wziąć odpowiedzialność za każdy etap procesu logistycznego, wspierając Klienta swoimi zasobami (wiedza, umiejętności i kontakty), jak również pozwala na szybką reakcję w sytuacji nieoczekiwanej zmiany.

Zadowolenie klientów i efekty pracy

ZADOWOLENIE KLIENTÓW I EFEKTY PRACY


Regularnie przeprowadzamy badania satysfakcji naszych Klientów i efektów naszej pracy – dzięki temu wiemy, na ile Klienci są zadowoleni z proponowanych rozwiązań, jak również wiemy, co powinniśmy doskonalić w swojej pracy.

Kontakty biznesowe z partnerami

KONTAKTY BIZNESOWE Z PARTNERAMI


Dobre relacje biznesowe z partnerami, w tym ścisła współpraca z agencjami celnymi i przynależność do międzynarodowych sieci firm spedycyjnych Marco Polo Line (jako pierwsza i przez 5 lat jedyna polska firma!) oraz WWPC (sieć 200 firm na 6 kontynentach), gwarantuje naszym Klientom dobre oferty i sprawną obsługę zlecenia.