###pl PAGE:uslugi BUL: Transport z Chin
Transport z Chin

Transport z Chin

Od początku naszego istnienia, specjalizujemy się w organizacji przewozów z Chin. Dziś możemy zaoferować naszym Klientom praktycznie każdego rodzaju transport z Chin.

Transport kolejowy z Chin

Obsługujemy Nowy Jedwabny Szlak od 2013 roku. Realizujemy zarówno przewozy całokontenerowe (FCL) jak i drobnicowe (LCL) z Chin koleją. Regularnie przewozimy ładunki pomiędzy takimi chińskimi miastami, jak: Chengdu, Zhengzhou, Wuhan, Xi’an wraz z dowozami z większych ośrodków przemysłowych na wybrzeżu – Shanghai, Ningbo, Shenzhen, Guangzhou a polskimi terminalami w Małaszewiczach, Łodzi i Warszawie. Raz w tygodniu organizujemy własne przewozy drobnicowe na trasach: Łódź – Chegndu i Chengdu – Warszawa.
Więcej szczegółów naszej oferty kolejowej znajduje się na stronie www.pociagdochin.pl

Zalety kolejowego transportu z Chin:

• Atrakcyjny czas (12-16 dni)
• Dobre stawki
• Szybkie wykorzystanie lub wprowadzenie importowanych produktów do sprzedaży, szczególnie ważne przy cennych ładunkach

Transport morski z Chin

Od samego początku naszej działalności realizowaliśmy przewozy z Chin drogą morską. Obecnie nadal jest to jedna z naszych priorytetowych usług. Oferujemy tą drogą zarówno całokontenerowy (FCL) jak i drobnicowy (LCL) transport z Chin. Obsługujemy wszystkie chińskie porty morskie, a wśród nich szczególnie: Shanghai, Ningbo, Shenzhen, Xiamen, Qingdao i Guangzhou. Większość z przypływających morzem ładunków trafia do portów w Gdyni, Gdańsku, Hamburgu i Norymbergii. Nasi sprawdzeni partnerzy na terenie Chin pomagają nam szybko dopełnić formalności oraz sprawnie dostarczyć ładunki do portów morskich, skąd wysyłane są w drogę do Polski. Posiadamy też oddział w Gdyni, gdzie możemy bezpośrednio sprawować kontrolę nad rozładowywaniem towaru i związanymi z importem formalnościami.

Zalety morskiego transportu z Chin:

• Niskie koszty transportu

Transport lotniczy z Chin

Import towarów z Chin często wymaga zorganizowania szybkiego transportu, dzięki któremu produkty lub surowce dotrą na czas do miejsca przeznaczenia. W tym wypadku najlepiej sprawdzi się fracht lotniczy. Transport lotniczy z Chin obejmuje przesyłki ekspresowe oraz cargo z większości chińskich portów lotniczych do największych portach Europy. Transport z Chin do Polski realizowany drogą lotniczą odbywa się z zachowaniem wszystkich norm dotyczących zabezpieczenia towarów na czas transportu.

Zalety transportu lotniczego z Chin:

• Krótki czas realizacji
• Możliwość reagowania na dynamiczne zmiany na rynku
• Szybkie wykorzystanie lub wprowadzenie importowanych produktów do sprzedaży, szczególnie ważne przy cennych ładunkach

Transport drogowy z Chin

Rozwijamy obecnie naszą ofertę bezpośredniego transportu drogowego z Chin, przede wszystkim transportu całopojazdowego. Dzięki własnemu taborowi oraz sieci sprawdzonych, wyspecjalizowanych podwykonawców jesteśmy gotowi podjąć ładunek w Chinach i przewieźć go drogowo do dowolnego miasta w Polsce czy Europie.

Zalety transportu drogowego z Chin:

• Dobry czas realizacji
• Duża elastyczność i możliwość dopasowania się do sytuacji na drogach i przejściach granicznych

Przewozy drogowe są też uzupełnieniem każdego innego transportu z Chin. Odbieramy ładunki z portów morskich, lotniczych oraz terminali kolejowych i dowozimy je w dowolne miejsce Europy. Oferujemy atrakcyjne ładunki, sprawdzonych przewoźników oraz pełną obsługę celną i magazynową.