###pl PAGE:blog BUL:nasze-wystapienie-w-chinach Nasze wystąpienie w Chinach
24.06.2019

Nasze wystąpienie w Chinach

Na zaproszenie JC Trans mieliśmy przyjemność wystąpić na konferencji w Chongqing.

W dniach 20-21 czerwca, w Chongqing w Chinach, odbywał się zjazd członków międzynarodowej sieci spedycyjnej JC Trans pt 1st “The Belt and Road” International Freight Forwarders Conference 2019 and Forum on CR Express Development. Real Logistics zostało poproszone o przedstawienie m.in. rozwoju Nowego Jedwabnego Szlaku na rynku europejskim. W czasie prezentacji pokazaliśmy siatkę połączeń kolejowych na trasie Chiny-Europa-Chiny, przedstawiliśmy statystyki handlu pomiędzy Unią Europejską a Chinami oraz perspektywy dalszego rozwoju infrastruktury logistycznej w Polsce.

Mówiliśmy też o roli partnerstwa w usłudze spedycyjnej i o źródłach własnych sukcesów na tym niełatwym rynku. Liczba gratulacji po wystąpieniu świadczy o tym, że to był dobry speech!
Cały drugi dzień wydarzenia poświęcony był spotkaniom Business to Business. Nasz trzyosobowy zespół ciężko się napracował, żeby porozmawiać z wszystkimi zainteresowanymi naszą działalnością. Nasi zagraniczni partnerzy, szczególnie z Chin, pytali o możliwości magazynowania towarów na ternie Polski oraz o szczegóły związane z transportem drogowym.

Jedno jest pewne – Nowy Jedwabny Szlak rozwija się bardzo dynamicznie, a lokalizacja Polski sprawia, że jesteśmy jednym z głównych beneficjentów tego trendu!

Share this post