###pl PAGE:uslugi BUL: Odprawy celne
Odprawy celne

Odprawy celne

Jako agencja celna świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obsługi we wszystkich procedurach celnych. Nasza agencja zapewnia wykwalifikowaną kadrę z ponad 30 letnim doświadczeniem, która przeprowadzi Państwa między innymi przez odprawy celne importowe i eksportowe. Posiadamy też miejsca uznane w różnych częściach Polski, gdzie umożliwiamy wykonywanie odpraw poza urzędem. W ramach obsługi celnej oferujemy również doradztwo w zakresie prawa celnego oraz formalności związanych z obrotem towarów. Odprawa celna ładunku jest konieczna w przypadku importu lub eksportu poza Unię Europejską. Dzięki sprawnemu obiegowi dokumentacji oraz przejęciu na siebie większości formalności, ograniczamy czas jej trwania do niezbędnego minimum.

Prowadzimy doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań, odciążając Klientów w wielu kwestiach związanych z wymianą handlową z krajami spoza Unii Europejskiej.

Gwarant profesjonalnej obsługi

Real Logistics to sprawdzona agencja celna, o czym świadczy posiadane przez naszą firmę pozwolenie AEO. Jest to dokument wiarygodności wobec organów celno-skarbowych, który gwarantuje, że nasza agencja dokonuje rzetelnej odprawy celnej. Pozwolenie AEO skraca też czas dokonywania odpraw za pośrednictwem naszej agencji, ponieważ obsługa naszych zgłoszeń celnych jest traktowana w urzędzie celnym priorytetowo. Więcej o certyfikacie

Usługi agencji celnej Real Logistics:

Zapewniamy odprawy celne we wszystkich procedurach celnych na terenie całego kraju, w tym:
- odprawy celne standardowe i uproszczone
- odprawy celne z odroczonym podatkiem VAT zgodnie z art. 33a Ustawy VAT
- zabezpieczenie należności celno-podatkowych w imporcie i tranzycie
- wystawianie świadectw pochodzenia
- magazyny celne
- doradztwo w zakresie przepisów celnych
- doradztwo celne i spedycyjne
- kompleksowa obsługa celna
- obsługa procesu celnego
- obsługa formalności celnych

Pomagamy w dziedzinie odpraw celnych na terenie całego kraju. Posiadamy 6 oddziałów agencji celnej w różnych częściach Polski.

Nasze placówki mieszczą się w:

 • Wrocławiu
 • Warszawie
 • Gdyni
 • Małaszewiczach
 • Bolesławcu
 • Nysie

Usługi celne real logistics

 

Odprawy celne towarów możemy realizować również poza urzędami celnymi na jednym z naszych miejsc uznanych.

Lista naszych miejsc uznanych:

 • Bielany Wrocławskie
 • Bielawa
 • Bolesławiec
 • Gdańsk
 • Gdynia
 • Łódź
 • Nysa
 • Warszawa
 • Małaszewicze
 • Łubna k. Warszawy

Miejsca uznane agencji celnej real logistics

 

Jako agencja celna, oferujemy naszym Klientom organizację odpraw celnych na terenie całego kraju, w tym we wszystkich większych portach przeładunkowych w Polsce, przede wszystkim takich jak: Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Szczecin oraz w terminalach kolejowych takich jak: Małaszewicze, Sławków, Łódź i Warszawa.

Agencje celne są częścią Real Logistics Grup, która zajmuje się spedycją lotniczą, kolejową, morską i drogową, a także obrotem kontenerami. Dzięki szerokiej ofercie możemy obsłużyć transport Państwa ładunków całościowo w obrębie spółki. Więcej o Real Logistics przeczytasz

Dane kontaktowe:

Agencja Celna Real Logistics Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Strzegomska 140A, 54-429 Wrocław
Tel. +48 71 758 35 68

Im mniej wiedzy na temat procedur celnych posiada klient, tym dłużej trwa proces, co prowadzi do wzrostu kosztów przewozu. Dzięki pomocy, jaką oferują specjaliści Real-Logistics odprawa celna w Hamburgu trwa krócej i przebiega zdecydowanie sprawniej.

Organizacja odpraw celnych w Hamburgu

Nasza firma od lat specjalizuje się w organizacji odpraw celnych w Hamburgu, dlatego wszelkie związane z nimi procedury są nam doskonale znane. Posiadany przez nas certyfikat AEO nadany przez Urząd Celny gwarantuje między innymi bezpieczeństwo i ochronę międzynarodowego łańcucha dostaw. Również kontrolę procesów logistycznych, związanych z postępowaniem określonych rodzajów towaru. Dzięki naszym staraniom i posiadanej wiedzy ,składane dokumenty są szybciej akceptowane, a proces odprawy staje się znacznie prostszy.

Co możesz zyskać, korzystając z naszych usług?

Powierzając nam organizację odprawy celnej uzyskasz:

 • - pomoc w przygotowaniu kompletnej dokumentacji celnej,
 • - dopełnienie wszelkich formalności wymaganych przez procedury celne,
 • - skrócenie do minimum czasu przeznaczonego na odprawę,
 • - dokładne instrukcje dotyczące niezbędnych do wykonania przez ciebie czynności,
 • - odprawę celną w Hamburgu z odroczoną płatnością VAT-u o 3 miesiące,
  +odprawa celna w Polsce z art.33a umożliwiająca bezgotówkowe rozliczenie podatku VAT.(?)
 • - zmniejszenie kosztów związanych z magazynowaniem w czasie odprawy i przestojami w transporcie.

Odprawa celna w Hamburgu dotyczy zarówno towarów eksportowanych, jak i importowanych. Kierujemy się wiedzą i dużym doświadczeniem, a w przechodzeniu przez szereg formalności pomagają nam nawiązane kontakty z urzędami celnymi oraz wiarygodność i dobra opinia.

Jeśli zajmujesz się importem lub eksportem towarów i przewozisz je przez port w Hamburgu, profesjonalnie przeprowadzimy Cię przez odprawę celną. Skorzystaj z naszego doświadczenia, wiedzy i nawiązanych kontaktów, a importowane lub eksportowane towary znacznie szybciej trafią do miejsca przeznaczenia.

Agencja Celna Real Logistics w Bolesławcu znajduje się na ulicy Modłowej 8 (na terenie bazy PKS). Pod tym adresem znajduje się także Miejsce Uznane naszej Agencji Celnej. 

 

tel: +48 730 570 470

email: boleslawiec@real-logistics.pl

adres: Modłowa 8, 59-700 Bolesławiec