Odprawy celne

Odprawy celne

Jako agencja celna, oferujemy naszym Klientom organizację odpraw celnych we wszystkich większych portach przeładunkowych w Polsce i Niemczech, przede wszystkim takich jak Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Szczecin, Frankfurt, Bremerhaven czy Hamburg oraz w terminalach kolejowych takich jak Małaszewicze i Łódź. Odprawa celna ładunku jest konieczna w przypadku importu lub eksportu poza Unię Europejską. Dzięki sprawnemu obiegowi dokumentacji oraz przejęciu na siebie większości formalności, ograniczamy czas jej trwania do niezbędnego minimum.
Prowadzimy doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań, odciążając Klientów w wielu kwestiach związanych z wymianą handlową z krajami spoza Unii Europejskiej.

Gwarantem najwyższej jakości naszych usług jest posiadanie przez naszą firmę pozwolenia AEO – świadectwa wiarygodności wobec organów celno-skarbowych. Przekłada się ona na czas realizacji zgłaszanych przez nas odpraw celnych. Więcej o certyfikacie

Nasza oferta obejmuje:
- odprawy celne we wszystkich procedurach celnych na terenie całego kraju
- odprawy celne standardowe i uproszczone
- odprawy celne z odroczonym podatkiem VAT zgodnie z art. 33a Ustawy VAT
- zabezpieczenie należności celno-podatkowych w imporcie i tranzycie
- wystawianie świadectw pochodzenia
- magazyny celne
- doradztwo celne i spedycyjne

Agencja Celna Real Logistics mieści się na terenie bazy PKS, przy ul Modłowej w Bolesławcu.

Adres:
Agencja Celna Real Logistics Sp. z o.o. Sp. K.
Ul. Modłowa 8
59-700 Bolesławiec
Tel. +48 730 570 470; +48 790 767 200
e-mail: boleslawiec@real-logistics.pl

Im mniej wiedzy na temat procedur celnych posiada klient, tym dłużej trwa proces, co prowadzi do wzrostu kosztów przewozu. Dzięki pomocy, jaką oferują specjaliści Real-Logistics odprawa celna w Hamburgu trwa krócej i przebiega zdecydowanie sprawniej.

Organizacja odpraw celnych w Hamburgu

Nasza firma od lat specjalizuje się w organizacji odpraw celnych w Hamburgu, dlatego wszelkie związane z nimi procedury są nam doskonale znane. Posiadany przez nas certyfikat AEO nadany przez Urząd Celny gwarantuje między innymi bezpieczeństwo i ochronę międzynarodowego łańcucha dostaw. Również kontrolę procesów logistycznych, związanych z postępowaniem określonych rodzajów towaru. Dzięki naszym staraniom i posiadanej wiedzy ,składane dokumenty są szybciej akceptowane, a proces odprawy staje się znacznie prostszy.

Co możesz zyskać, korzystając z naszych usług?

Powierzając nam organizację odprawy celnej uzyskasz:

  • - pomoc w przygotowaniu kompletnej dokumentacji celnej,
  • - dopełnienie wszelkich formalności wymaganych przez procedury celne,
  • - skrócenie do minimum czasu przeznaczonego na odprawę,
  • - dokładne instrukcje dotyczące niezbędnych do wykonania przez ciebie czynności,
  • - odprawę celną w Hamburgu z odroczoną płatnością VAT-u o 3 miesiące,
    +odprawa celna w Polsce z art.33a umożliwiająca bezgotówkowe rozliczenie podatku VAT.(?)
  • - zmniejszenie kosztów związanych z magazynowaniem w czasie odprawy i przestojami w transporcie.

Odprawa celna w Hamburgu dotyczy zarówno towarów eksportowanych, jak i importowanych. Kierujemy się wiedzą i dużym doświadczeniem, a w przechodzeniu przez szereg formalności pomagają nam nawiązane kontakty z urzędami celnymi oraz wiarygodność i dobra opinia.

Jeśli zajmujesz się importem lub eksportem towarów i przewozisz je przez port w Hamburgu, profesjonalnie przeprowadzimy Cię przez odprawę celną. Skorzystaj z naszego doświadczenia, wiedzy i nawiązanych kontaktów, a importowane lub eksportowane towary znacznie szybciej trafią do miejsca przeznaczenia.