###pl PAGE:uslugi BUL: Transport drogowy
Transport drogowy

Transport drogowy

Dynamicznie rozwijające się zapotrzebowanie na spedycję drogową spowodowało, że do katalogu usług Real Logistics dodaliśmy możliwość transportu drogowego. Dzięki elastyczności i doświadczeniu naszych pracowników, firma zyskała uznanie wśród klientów, a jej usługi są na bardzo wysokim poziomie. Jako Real Logistics jesteśmy w stanie zaproponować również transport intermodalny, czyli z wykorzystaniem różnych środków transportu, a także usługi agencji celnej. Dzięki temu możemy zaproponować całościową organizację transportu drogowego krajowego i międzynarodowego z obsługą celną i dokumentacyjną.

ciężarówka real logistics

Oddziały i bazy transportowe Real Logistics

Nasza firma posiada swoje oddziały zarówno w Polsce, jak i za granicą. Krajowy transport drogowy realizujemy m.in. z i do głównych portów morskich i lotniczych. Nasze bazy transportowe znajdują się w:

  • W Wólce Dobryńskiej koło Małaszewicz, która jest zlokalizowana niedaleko terminala przeładunkowego na trasie nowego jedwabnego szlaku. Dysponujemy tam również placem manewrowym oraz oddziałem Agencji Celnej Real Logistics wraz z miejscem uznanym.
  • W Duisburgu w Niemczech, który zapewnia nam dogodny dostęp do rynku zachodnioeuropejskiego oraz możliwość szybkiej realizacji międzynarodowych przewozów drogowych i transportów na terenie Niemiec.

Oprócz baz transportowych, posiadamy również kilka mniejszych placów parkingowych, na których stacjonują nasze ciągniki. Miejsca te są zlokalizowane w różnych częściach Polski. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi transportowe na najwyższym poziomie, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań, zarówno transporcie krajowym jak i transporcie międzynarodowym. Dzięki przemyślanym lokalizacjom naszych baz transportowych i miejsc postoju, jesteśmy w stanie wykonywać usługi transportu drogowego szybko i sprawnie z większości portów przeładunkowych i terminali kolejowych w Europie. Oferujemy również odwozy kontenerowe.

plac bazy transportowej koło terminala w małaszewiczach

Transport drogowy towarów w obrębie Europy

Oferujemy międzynarodowy transport drogowy dowolnego ładunku z i do każdego zakątka Europy, a także na Bliski Wschód, w tym do Iranu, Iraku i Turcji. Firma jest w stanie dostarczyć towar do mniej popularnych krajów, takich jak na przykład Norwegia czy Hiszpania, jak również do krajów sąsiadujących z Polską, takich jak Czechy, Niemcy czy Węgry. Transport realizowany jest w sposób terminowy i bezpieczny, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że ich ładunki dotrą na czas i w idealnym stanie.

Transport drogowy towarów - Bliski Wschód

Oferujemy transport z i do Bliskiego Wschodu, w tym do takich krajów jak Iran, Irak, Dubaj i Turcja. W zakresie przewozów realizowanych na tym obszarze posiadamy bogate doświadczenie oraz wiedzę na temat specyficznych wymogów, które stawiają przed nami przepisy tamtejszych państw. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę transportową, w tym także pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności celno-administracyjnych.

Ponadto, prowadzimy transporty z Bliskiego Wschodu do Polski i krajów europejskich. Dzięki naszym umiejętnościom i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom usługi transportowe o najwyższej jakości, zapewniając pełne wsparcie przy załadunku, rozładunku oraz przy obsłudze dokumentacyjnej przesyłki.

Nasze pojazdy są dostosowane do przewozu ładunków drobnicowych (LCL) oraz ładunków ciężkich i niebezpiecznych. Stale kontrolujemy proces transportowy, aby zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo i terminowość dostaw. Realizujemy transporty na terenie całego Bliskiego Wschodu, w tym także do takich krajów jak Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Katar.

Różnorodność transportowanych ładunków

Specjalizujemy się w zakresie transportu drogowego różnego rodzaju ładunków – od drobnych przesyłek jednopaletowych (LCL) po całe kontenery (FCL) czy 24-tonowe naczepy. Firma jest w stanie zorganizować transport drogowy nietypowy lub z materiałami niebezpiecznymi, a także przewóz cargo. Oferujemy również transport towarów w chłodniach, dzięki czemu naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić przewóz artykułów spożywczych, farmaceutycznych oraz innych towarów wymagających specjalnych warunków transportu.

Transport drogowy kontenerów i spedycja morska

Jesteśmy w stanie zapewnić transport drogowy kontenerów związanych ze spedycją morską. Realizujemy połączenia z wszystkimi polskimi oraz zagranicznymi portami. Dzięki temu naszym klientom nie jest potrzebne dodatkowe zatrudnianie firm transportowych, co pozwala na obniżenie kosztów przewozu. Firma realizuje również transporty z i do głównych portów morskich i lotniczych w Polsce i nie tylko.

Wsparcie w obsłudze spedycyjnej i dokumentacyjnej transportu drogowego

Oferujemy pełne wsparcie przy obsłudze spedycyjnej i dokumentacyjnej w zakresie drogowego transportu. Każdy nasz klient otrzymuje dedykowanego opiekuna, który zajmuje się jego transportem. U nas nie ma infolinii i botów, zapewniamy obsługę 24 godziny na dobę zarówno maila jak i telefonu. Świetnie zdajemy sobie sprawę, że transport drogowy nie jest jedynie zwykłym przewozem z punktu A do punktu B. Wszystkie transporty realizowane przez nas są stale monitorowane, żeby zapewnić naszym Klientom jak najlepszy serwis i unikać opóźnień. Staramy się być elastyczni i dostosowywać się do różnorakich wymagań naszych klientów, aby zrealizować transport towarów w każde miejsce o dowolnie wybranej przez klienta porze.

bezpieczne przewozy towarów

Bezpieczny przewóz drogowy towarów

Gwarantem jakości i bezpieczeństwa realizowanych przez nas przewozów są posiadane przez nas ubezpieczenia OCP oraz OCS, licencja spedycyjna, a także certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe naszych spedytorów na różne rodzaje transportu drogowego. Dysponujemy własnymi pojazdami, a także posiadamy rozwiniętą siatkę solidnych podwykonawców, mogących świadczyć wszelkie usługi przewozu. Dziennie realizujemy ich ponad 200!

Flota ciągników Real Logistics

Obecnie posiadamy kilkadziesiąt własnych ciągników, w tym ciągniki 3-osiowe, które dają nam możliwość przewożenia cięższych ładunków. Wśród pojazdów mamy również chłodnie oraz ramy podkontenerowe służące do przewozu kontenerowego. Takie rozwiązanie bardzo przydaje się w transporcie intermodalnym, kiedy to wykorzystujemy kilka różnych gałęzi transportu.

ciągniki real logistics spedycja drogowa

https://real-logistics.pl/o-firmie/o-nas

Test