Transport drogowy

Transport drogowy

Real Logistics, dzięki dynamicznie rozwijającemu się działowi spedycji drogowej, jest Państwu w stanie zaoferować transport drogowy dowolnego ładunku do każdego zakątka Europy, jak również na Bliski Wschód, w tym do Iranu. Po Europie jeździmy regularnie do Krajów Skandynawskich, Węgier, Rumunii, Włoch, Francji czy Hiszpanii.
Realizujemy transporty różnego charakteru – od drobnej przesyłki jednopaletowej po całe kontenery czy 24tonowe naczepy.

Codziennie wykonujemy transporty z i do głównych portów morskich i lotniczych w Polsce i Niemczech. W zakresie przewozu kontenerów związanych ze spedycją morską, realizujemy połączenia z wszystkimi polskimi portami oraz z zagranicznymi, m.in.: Hamburgiem, Bremerhaven, Rotterdamem i Koprem.

Mamy również doświadczenie w organizacji transportów nietypowych, ponadnormatywnych czy z materiałami niebezpiecznymi.

Świetnie zdajemy sobie sprawę, że transport drogowy nie jest jedynie zwykłym przewozem z punktu A do punktu B, dlatego oferujemy naszym Klientom pełne wsparcie przy obsłudze spedycyjnej i dokumentacyjnej całego przewozu. Dzięki naszej elastyczności, jesteśmy dostosowani do różnorakich wymagań, by dowieźć towar w każde miejsce o dowolnie wybranej przez Klienta porze.

Gwarantem jakości i bezpieczeństwa realizowanych przez nas przewozów są posiadane przez nas ubezpieczenia OCP oraz OCS, licencja spedycyjna, a także certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe naszych spedytorów. Dysponujemy własnymi pojazdami, a także posiadamy rozwiniętą siatkę solidnych podwykonawców, mogących świadczyć wszelkie usługi przewozu.