Transport drogowy

Transport drogowy

Nasza spółka-córka, RL Transport, została powołana do życia w 2018 roku jako odpowiedź na dynamicznie rozwijające się zapotrzebowanie na spedycję drogową. Oferujemy  Państwu transport dowolnego ładunku z i do każdego zakątka Europy, jak również na Bliski Wschód, w tym do Iranu, Iraku i Turcji. Po Europie jeździmy regularnie do m.in. Krajów Skandynawskich, Węgier, Rumunii, Niemiec, Czech, Włoch, Francji czy Hiszpanii.

Realizujemy transporty różnego charakteru – od drobnej przesyłki jednopaletowej po całe kontenery czy 24tonowe naczepy. Mamy również doświadczenie w organizacji transportów nietypowych, ponadnormatywnych czy z materiałami niebezpiecznymi. Oferujemy przewozy w chłodniach.

Codziennie wykonujemy transporty z i do głównych portów morskich i lotniczych w Polsce i nie tylko. W zakresie przewozu kontenerów związanych ze spedycją morską realizujemy połączenia z wszystkimi polskimi portami oraz z zagranicznymi. Przy spedycji kolejowej, obsługujemy terminale w Małaszewiczach, Łodzi, Poznaniu i Budapeszcie.

Świetnie zdajemy sobie sprawę, że transport drogowy nie jest jedynie zwykłym przewozem z punktu A do punktu B, dlatego oferujemy naszym Klientom pełne wsparcie przy obsłudze spedycyjnej i dokumentacyjnej całego przewozu. Dzięki naszej elastyczności jesteśmy dostosowani do różnorakich wymagań, by dowieźć towar w każde miejsce o dowolnie wybranej przez Klienta porze.

Gwarantem jakości i bezpieczeństwa realizowanych przez nas przewozów są posiadane przez nas ubezpieczenia OCP oraz OCS, licencja spedycyjna, a także certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe naszych spedytorów. Dysponujemy własnymi pojazdami, a także posiadamy rozwiniętą siatkę solidnych podwykonawców, mogących świadczyć wszelkie usługi przewozu. Dziennie realizujemy ich ponad 200!

Test